Свято краси та весни

Батьківська категорія: Новини

Повільно, але впевнено про свої права заявляє весна. І разом із першими подихами теплого весняного вітру перше весняне свято, свято наших жінок -  8 Березня.Святкові сюрпризи для жіночої половини розпочалися з самого ранку. Сильна половина студентського самоврядування влаштувала в викладацькій частування для працівників училища. Жінок пригощали солодощами та кавою, дарували квіти.


Чудове свято підготувала громада училища,  зібравши в актовій залі весь жіночий коллектив. На свято були запрошені всі мами, студентки та працівниці училища. Артисти подарували присутнім  вірші, пісні, танці та театральну постанову. Студенти фізичного факультету підготували  акробатичний номер «піраміда»


По закінченні свята усі дружно фотографувалися.

З святом нас дорогі жінки! 
Прийміть найщиріші вітання зі святом весни, любові та краси . Нехай кожен прожитий Вами день буде сповнений сонячним світлом і теплом, радісними і приємними зустрічами та сподіваннями. Нехай довкола Вас панують чисті почуття і гармонія, розквітають духмяні квіти і звучить чарівна мелодія. Будьте завжди усміхнені та сповнені світлих надій! Бажаю Вам щасливої жіночої долі, вірного та надійного чоловічого плеча поруч, здоров’я та любові, Божої ласки! Зі святом Вас!!!

.

Дистанційне навчання

Студентське самоврядування

Музеї коледжу

Бібліотека коледжу

Зупинимо булінг разом!

Бережи здоров`я

ЗНО

Нова українська школа

Новий правопис

РОЗКЛАД ЗАНЯТЬ
Мережі