nachodki.ru интернет-магазин

Циклова комісія викладачів іноземних мов з методиками викладання

Категорія: Викладачі

Комісія була створена у 1997 році. В училищі вивчається 2 мови: англійська та німецька. Студенти мають можливість отримати додаткову кваліфікацію вчитель іноземної мови за такими спеціальностями як: «Соціальна робота», «Початкова освіта». До складу циклової комісії входить 10 викладачів, які мають високий професійний рівень, творче мислення, розвинене уявлення.

 

Криворука Вікторія Володимирівна з 1998 року працює у ВКНЗ СОР «Лебединське педагогічне  училище імені А.С. Макаренка» на посаді викладача англійської мови, очолює циклову комісію викладачів іноземних мов та методичне об’єднання  викладачів іноземних мов педагогічних ВНЗ І – ІІ р. а. Центрального регіону України, керівник педагогічної практики. У 2009 році закінчила магістратуру «Педагогіка вищої школи» Сумського державного педагогічного університету. За результатами атестації у 2016 році підтверджена кваліфікаційна категорія «спеціаліст вищої категорії» та присвоєно педагогічне звання «викладач-методист». Життєве кредо : Є два бажання, виконання яких може скласти справжнє щастя людини – бути корисним і мати спокійну совість. Професійне кредо: Приймай усі випробовування долі як належні, будь терплячою, дослухайся до свого серця, цінуй  неповторність життя.

 

Магаляс Ольга Миколаївна з 1985 року працює у ВКНЗ СОР «Лебединське педагогічне  училище імені А.С. Макаренка». Кваліфікаційна категорія – “спеціаліст вищої категорії”  Педагогічне звання – “старший викладач”. Пройшла навчання на факультеті підвищення кваліфікації та перепідготовки Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти з 29 вересня 2014р. по 24 жовтня 2014р. за спеціальністю “Викладач німецької мови”. Має державні нагороди: Почесний нагрудний знак “Антон Макаренко”, Почесна грамота Міністерства освіти України, нагрудний знак “Відмінник народної освіти України”  Педагогічне кредо: Для того щоб навчити іншого, необхідно більше розуму, ніж для того, щоб навчитися самому. (М.Монтень) Студент – це не ємність, яку необхідно заповнити знаннями, а факел, який необхідно запалити. (Л.А.Арцимович).

 

Забуга Наталія Іванівна 1998 року працює у ВКНЗ СОР «Лебединське педагогічне· училище імені А.С. Макаренка» на·посаді викладача англійської мови,··· наставник академічної групи, керівник педагогічної практики. За результатами атестації у 2017 році підтверджена кваліфікаційна категорія «спеціаліст вищої категорії» та присвоєно педагогічне звання «викладач-методист». Працює над власною методичною проблемою «Формування самоконтролю· у студентів педагогічних· вищих· навчальних закладів І-ІІ р.а. на заняттях· англійської мови». Життєве кредо: Якщо хочеш стати щасливим то слідуй золотому правилу: розум у голові, щирість у серці, здоров’я в тілі. Професійне кредо : Вимогливість до учнів у поєднанні· з повагою до їхньої особистості.

 

Добронос Анна Сергіївна - спеціаліст ІІ категорії, викладач англійської мови. У 2010 році закінчила Сум ДПУ  інститут філології. У ВНЗ І-ІІ р. а працює з 2010 року.  У 2012 році закінчила магістратуру « Педагогіка вищої школи». Працює над проблемою: «Вища освіта України як об’єкт і суб’єкт європейського освітнього  простору». Професійне кредо: Відкрити   в  кожній  дитині душу творця, дати їй змогу  пробудитися  і розквітнути.

 

 

 

 

 

Городнікова Лілія Володимирівна – викладач англійської мови , закінчила філологічний факультет Іркутського інституту іноземних мов  в 1991р. З 2002 року працює у ВКНЗ СОР «Лебединське педагогічне  училище імені А.С. Макаренка» на  посаді викладача англійської мови, керівник педагогічної практики. За результатами атестації у 2016 році підтверджена кваліфікаційна категорія «спеціаліст вищої категорії».

 

 

 

 

Грушко Людмила Василівна - викладач німецької мови, викладач вищої категорії, закінчила  філологічний  факультет Сум ДПУ  в 1995 році, здобула кваліфікацію вчителя української мови і літератури та німецької мови, в 2014 році закінчила магістратуру за спеціальністю « Педагогіка вищої школи в Сум ДПУ  імені А.С. Макаренка.

 

 

 

 

 

Карпенко Олег Миколайович - викладач іноземних  мов, викладач  вищої категорії,  працює над проблематикою   формування соціокультурної   компетенції  у процесі професійної підготовки студентів педагогічного училища. Закінчив факультет іноземних мов у 1998 році, магістратуру «Педагогіка вищої  школи» у 2011році в Сум ДПУ   імені А.С. Макаренка. В училищі працює з 1998 року.

 

 

 

 

 

Яковенко Альбіна Едуардівна. З 2011 року працює у ВКНЗ СОР «Лебединське педагогічне училище імені А.С. Макаренка». На посаді викладача циклової комісії іноземних мов працює з 2012 року. У 2013 році закінчила навчання  в Сумському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти за спеціальністю «Педагогіка вищої школи».Життєве кредо: «Не кожна дорога веде вперед. Але вперед веде завжди та дорога, яку прокладаєш сам». За результатами атестації у 2016 році присвоєна  кваліфікаційна категорія «спеціаліст ІІ категорії».

 

 

 

 

Магаляс Катерина Володимирівна – викладач англійської мови та керівник педагогічної практики; викладач ІІ категорії. У 2010 році закінчила Сумський Державний педагогічний університет ім.А.С. Макаренка, здобула кваліфікацію «Вчитель англійської мови і зарубіжної літератури та основ інформатики.» Закінчила магістратуру за спеціальністю « Педагогіка вищої· школи» у 2013році.

 

 

 

 

Степанкова Олена Леонідівна – викладач англійської мови та керівник педагогічної практики, наставник академічної групи. У 2012 році. закінчила магістратуру Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка за спеціальністю « Педагогіка вищої школи». За результатами атестації у 2014 році присвоєна  кваліфікаційна категорія «спеціаліст І категорії». Педагогічне кредо: «Успіх приходить до того, хто робить те, що найбільше любить».

 

 

 

 


 

Останні новини