Другий обласний юніорський конкурс вокальної та інструментальної майстерності «Музика душі»

Батьківська категорія: Новини

28 березня 2014 року у Вищому комунальному навчальному закладі Сумської обласної ради «Лебединське педагогічне училище імені А.С. Макаренка» відбувся Другий обласний юніорський конкурс вокальної та інструментальної майстерності «Музика душі».

 

Метою та завданням конкурсу були: обмін досягненнями в галузі вокального та інструментального мистецтва, підтримка творчо обдарованої молоді для подальшого навчання у мистецьких ВКНЗ України, сприяння виникненню і зміцненню різнобічних творчих контактів між учасниками, підвищення професійного рівня керівників колективів, створення творчої атмосфери для професійного спілкування учасників конкурсу, обмін досвідом і репертуаром, відкриття нових імен і талантів в різних видах мистецтва.

Засновниками і організаторами конкурсу виступили: адміністрація педагогічного училища, циклова комісія спеціальності «Музичне мистецтво».

У конкурсі взяло участь близько 40 конкурсантів з різних міст та областей України: Миргород, Тростянець, Буймерівка, Охтирка, Лебедин, Гадяч, Ромни, Суми, Харків у таких номінаціях: вокальне мистецтво та  інструментальне виконавство.

За результатами виступів журі відзначило наступних учасників:

Пащенко Оля

II місце

Номінація: Естрадний спів

Лебединська ЗОШ №3

Шаповал Віталій

III місце

Номінація: Естрадний спів

Вільшанська ЗОШ


Руднєва Тетяна

III місце

Номінація: Естрадний спів

Лебединська ЗОШ № 1


16.Леонтієва Надія

I місце

Номінація: Естрадний спів

Роменська ЗОШ


17.Рубан Катерина Анатоліївна

III місце

Номінація: естрадний спів

м. Охтирка

Чернишова Вікторія

I місце

Номінація: Естрадний спів

Боромлянське НВК

Ковальова Віталіна Олександрівна III місце 

Номінація:Естрадний спів

Тростянецька ЗОШ №2, 9 клас

Стадніченко Людмила

II місце

Номінація: Естрадний спів

Буймерівська ЗОШ

Киричко Зоряна

II місце

Номінація: Естрадний спів

Гадяцька ЗОШ №3

Дєгтярь Влада Віталіївна

III місце

Номінація: Естрадний спів

Лебединська ЗОШ №6,

Вокальний ансамбль «Юність»

II місце

Охтирська гімназія

Ансамбль «Радість»

I місце

м. Ромни

Устименко Марина Сергіївна

I місце

Номінації інструментальне виконавство

(акордеон, фортепіано)

Богодухівська ДМШ)

Євтушенко Святослав Олександрович

III місце

Номінація:Інструментальне виконавство

(Гітара)

Лебединська ЗОШ № 3

Джелалі Аделаїда Олегівна

III місце

Номінація: Інструментальне виконавство ( піаніно)

Богодухівська ДМШ

Литвиненко Ілона

II місце

Номінація:  Інструментальне виконавство ( скрипка)

Сумська спеціалізована школа № 29

Морщ Анжеліка

I місце

Номінація: Інструментальне виконавство ( піаніно)

Конотопська ЗОШ №10

Ансамбль «Троїсті музики»

III місце

Номінація: інструментальне виконавство

Чорнухинська ЗОШ І-Ш ст..

ім. Г. Сковороди

Полтавської області

Долідович Антон

II місце

Номінація: Інструментальне виконавство

Охтирська гімназія

Крючко Ганна

II місце

Номінація: Інструментальне виконавство

(фортепіано)

Охтирська школа №3

Сталінська Марія

II місце

Номінація: Інструментальне виконавство

(фортепіано)

Охтирська гімназія, 7 кл

Сємакіна Анастасія

I місце

Номінація: Інструментальне виконавство

(фортепіано)

Охтирська ЗОШ № 5

Уддін Маргарита

III місце

Номінація: Інструментальне виконавство

(Баян)

Білківський НВК

Мельник Марина

III місце

Номінація: Інструментальне виконавство

(фортепіано)

Гудимівська ЗОШ, Роменського району

Трохименко Дмитро

II місце

Номінація: Інструментальне виконавство

(Баян)

Гудимівська ЗОШ, Роменського району


Перейти до версії сайту
Зупинимо булінг разом!

Дистанційне навчання

Студентська держава

РОЗКЛАД ЗАНЯТЬ