Молодь за здоровий спосіб життя

Батьківська категорія: Новини

«Найбільша перемога  - це перемога над собою,

 а  найганебніше – усе бути переможеним

 своїми пристрастями»

Демокріт

 

Що таке звичка? Коли людина виконує якісь дії постійно, підсвідомо у неї виникає бажання або необхідність робити їх знову і знову – це і є звичка.

Звичка є важливим аспектом життя людини, стосовно здоров’я людини,  її способу життя. Звички можуть бути корисними і шкідливими.

17 лютого 2020 року  для студентів 421 та 431  груп, разом з Грушко  Олександр Іванович провів відкриту виховну годину: «Шкідливі звички студентської молоді та способи їх подолання».

Лейтмотив виховного заходу стали слова М. Монтеня «життя саме по собі -  ні благо, ні зло; воно вмістилище і блага і зла, дивлячись по тому, що ви самі його перетворите».

Присутні висловлювали свої думки стосовно відношення до шкідливих звичок, складали прислів’я народної мудрості про шкідливість алкоголю, переглянули відео з результатами досліджень журналістів про вплив паління, вживання алкоголю та наркотиків на організм підлітків та людей в цілому, на соціальне життя людей в суспільстві, які залежні від шкідливих звичок. Все  це дає змогу краще зрозуміти, що кожен у своєму житті стоїть перед вибором власного майбутнього.

Наприкінці заходу всі студенти долучилися до флешмобу «Ми за здоровий спосіб життя»,  «Шкідливим звичкам – НІ, здоровому способу життя – ТАК!» та отримали  пам’ятки-порадники про шляхи подолання шкідливих звичок. 

Олександр Грушко, наставник 431 групи

Дистанційне навчання

Студентське самоврядування

Музеї коледжу

Бібліотека коледжу

Зупинимо булінг разом!

Бережи здоров`я

ЗНО

Нова українська школа

Новий правопис

РОЗКЛАД ЗАНЯТЬ
Мережі