Интернет-магазин nachodki.ru

Циклова комісія викладачів математики та фізики

Категорія: Викладачі

Циклова комісія викладачів математики та фізики

Історична довідка

Предметна комісія викладачів математики та природничих дисциплін була створена в педагогічному училищі для поліпшення науково-методичної роботи в 1957 році. Комісія об'єднувала викладачів математики, фізики, біології, хімії, географії, анатомії. Комісію очолив Відмінник народної освіти УРСР, людина з ліричною душею, художник аматор, учасник Великої Вітчизняної війни, викладач математики Фалько Іван Артемович.

В середині 60-х років минулого століття для поліпшення науково-методичної та виховної роботи на базі предметної комісії викладачів математики та природничих дисциплін було створено дві предметні комісії: викладачів математики і фізики та природничих дисциплін. До складу предметної комісії були включені викладачі технічних засобів навчання.

З 1984 в навчальних в навчальні плани було включено предмет інформатика. Першим викладачем інформатики в училищі став Кірдіщев Петро Альбертович.

З 2000 року головою циклової комісії викладачів математики та фізики  Подоляк Василь Костянтинович.

Циклова комісія сьогодні


 

 

Подоляк Василь Костянтинович – голова циклової комісії, викладач-методист вищої категорії, Відмінник освіти України, автор трьох науково-методичних публікацій з питань методики викладання фізики, займається проблематикою використання ІКТ в процесі вивчення фізики, закінчив фізико-математичний факультет Сумського державного педагогічного інституту ім. А. С. Макаренка в 1977 році. В училищі з 1986 року.

 

 

 

 


 

 

Якушко Наталія Станіславівна – викладач математичних дисциплін, голова циклової комісії викладачів методики математики центрального регіону, Відмінник освіти України, старший викладач вищої категорії, закінчила фізико-математичний факультет Ніжинського державного педагогічного інституту ім. М. В. Гоголя в 1976 році. В училищі з 1976 році. Працює над проблематикою вдосконалення методичної підготовки майбутніх вчителів.

 

 

 

 

 

 

fdsgfxgv

 

 

 

Харченко Тетяна Григорівна – старший викладач вищої категорії,  викладає математичні дисципліни, працює над проблематикою вдосконалення викладання методики математики, закінчила фізико-математичний факультет   Сумського    державного педагогічного інституту ім. А. С. Макаренка в 1978 році. В училищі з 1983 року.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Камчатна Світлана Олексіївна – викладач вищої категорії, викладає математичні дисципліни, працює над проблематикою вдосконалення викладання математики, закінчила фізико-математичний факультет  Сумського державного педагогічного інституту ім. А. С. Макаренка в 1981 році. В училищі з 1983 року.

 

 

 

 

 

 

 

 

Лозова Тетяна Іванівна -  викладач вищої категорії, викладає математичні дисципліни, працює над проблематикою вдосконалення викладання поглибленого курсу математики, закінчила фізико-математичний факультет  Сумського  державного педагогічного інституту ім. А. С. Макаренка в 1986 році.  В училищі з 1986 року.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Доля Людмила Миколаївна – викладач математики. Закінчила Сумський державний педагогічний університет ім.. А.С. Макаренка у 2001 р., Магістратуру Сумського державного педагогічного університету ім. А.С. Макаренка у 2002 р.. Спеціальність «Педагогіка і методика середньої освіти. Математика». Отримала кваліфікацію магістра педагогічної освіти, викладача математики, фізики, астрономії і безпеки життєдіяльності. Працювала в Коледжі Сумського національного аграрного університету. Спеціаліст першої категорії. В училищі працює з 2011 р.

 

 

 

 

 

 

Кірдіщев Антон Петрович- викладач інформатики та інформаційних технологій, викладач ІІ категорії, займається проблематикою застосування інформаційно-комунікаційних технологій в процесі професійної підготовки студентів педагогічного училища, закінчив соціально-гуманітарний факультет в 2005 році, магістратуру «Педагогіка вищої школи» в 2006 р., здобув кваліфікацію вчителя інформатики в 2008р., закінчив аспірантуру за спеціальність «Загальна педагогіка та історія педагогіки» в 2011р. в Сумському державному педагогічному університеті імені А.С.Макаренка. В училищі з 2004 року.

 

 

 

 

 

 

ikjkjkjkjki

 

Кірдіщева Олена Василівна народилася 11 травня 1983 р в с. Мартинівка Гадяцького району Полтавської області, 2000 р. закінчила Московськобобрицьку загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів з золотою медаллю та вступила до Сумського державного педагогічного університету імені А.С.Макаренка на природничо-географічний факультет, 2008 р. вступила до магістратури Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти. В педагогічному училищі з 2008 року на посаді викладача.

 

Останні новини