День відкритих дверей

Батьківська категорія: Новини

Щороку ВКНЗ СОР «Лебединське педагогічне училище імені А.С. Макаренка» проводить День відкритих дверей. І цього весняного ранку училище радо відкрило двері для майбутніх абітурієнтів. На зустріч з викладацьким та студентським колективом приїхали учні 9-х, 11-х класів з усіх районів і міст Сумської області та інших областей України.

Заступник директора з навчальної роботи Анастасія Матвіївна Ворона познайомила присутніх з історією училища, розповіла про досягнення, перемоги студентів та викладачів навчального закладу.  

Відповідальний секретар приймальної комісії Вікторія Володимирівна Криворука надала інформацію абітурієнтам та їх батькам про особливості вступної кампанії 2017 року, випробувальні іспити, творчі конкурси.

Студенти 1-4 курсів надали більш повну інформацію про спеціальності училища: «Початкова освіта», «Дошкільна освіта», «Музичне мистецтво», «Фізичне виховання», «Соціальна робота».

Гучними оплесками присутні зустрічали виступи Леонтієвої Надії, Пащенко Ольги, Мірошніченко Владислава,  дует Ганжаленко Тетяни та Федоренка Максима, запальний танок танцювального колективу «Веселка» і «Піраміду» у виконанні студентів спеціальності «Фізичне виховання».

Дистанційне навчання

Студентське самоврядування

Музеї коледжу

Бібліотека коледжу

Зупинимо булінг разом!

Бережи здоров`я

ЗНО

Нова українська школа

Новий правопис

РОЗКЛАД ЗАНЯТЬ
Мережі