Друге срібло в цьому році!

Батьківська категорія: Новини

06-08 лютого 2018 року в м. Конотоп у спортивному залі Політехнічного технікуму КІ СумДУ  відбулися обласні змагання з баскетболу (дівчата) в залік ХХIV обласної спартакіади серед ВНЗ І-ІІ рівня акредитації.

В змаганнях взяло участь 6 команд: Машколедж СумДУ, Путивльський педколедж імені С.В.Руднєва, Політехнічний технікум КІ СумДУ, Конотопський медичний коледж, Індустріально-педагогічний технікум Кі СумДУ, ВКНЗ СОР «Лебединське педагогічне училище імені А.С.Макаренка». Наші студентки, показавши відмінну фізичну та технічну підготовку, проявивши високі моральні якості: волю до перемоги, силу духу, наполегливість, колективізм зайняли 2 місце в турнірі.

В групі наші дівчата здолали суперників з Конотопського медичного училища, Сумського Машколеджу СумДУ та вийшли в фінал чотирьох. Там на них чекали суперниці з Путивлю та Конотопського Політехнічного технікуму. В зустрічі з принциповим суперником з Путивльського коледжу здобули перемогу. В грі за І місце з Політехнічним технікумом дівчата педагогічного училища чинили гідний супротив, але все ж програли і стали срібними призерами області. В грі за ІІІ місце колеги з Путивльського коледжу поступилися Сумському Машколеджу СумДУ.