ХХ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ДИКТАНТ НАЦІОНАЛЬНОЇ ЄДНОСТІ

Батьківська категорія: Новини

День української писемності та мови – державне свято, яке щороку відзначають в Україні. Засноване воно 9 листопада 1997 р. Указом Президента «Про День української писемності та мови» на підтримку «ініціативи громадських організацій та з урахуванням важливої ролі української мови в консолідації українського суспільства».

За православним календарем – це день вшанування пам’яті преподобного Нестора-літописця – письменника-агіографа, основоположника давньоруської історіографії, першого історика Київської Русі, мислителя, вченого, ченця Києво-Печерського монастиря. Дослідники вважають, що саме з преподобного Нестора-літописця й починається писемна українська мова.

У День української писемності та мови  адміністрація, викладачі та студенти Лебединського педагогічного фахового коледжу долучилися до ювілейного ХХ Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності, який  традиційно  проводить Українське радіо з метою пропагування грамотності, підтримки та розвитку державної мови, виховання високої мовної культури.

Перейти до версії сайту
Зупинимо булінг разом!

Дистанційне навчання

Студентська держава

РОЗКЛАД ЗАНЯТЬ