Фінальний етап VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

Батьківська категорія: Новини

Відповідно до листа Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації від 17.01.2018 № 04.1-13/333 «Про проведення фінального етапу VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка» 3 лютого 2018 року на базі Сумської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 9 відбувся  фінальний етап конкурсу, у якому взяли участь переможці обласного етапу.

Наш навчальний заклад представляла студентка 141 групи спеціальності «Початкова освіта» Чичикало Юлія, яка посіла І місце в обласному етапі VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді  імені Тараса Шевченка. Цьогоріч Юлія наполегливо готувалася до конкурсу під керівництвом викладача української мови та літератури Карпенко Олени Михайлівни.


У фіналі конкурсу змагалися учні 5-11 класів закладів загальної середньої та професійно-технічної освіти, студенти закладів вищої освіти всіх рівнів акредитації. Конкурс розпочався о 10.00 і тривав 4 години. Цього ж дня роботи учнів і студентів були відправлені в Київ для перевірки членами журі ІV (фінального) етапу конкурсу.

У день проведення фінального етапу відбулися урочистості. Переможці обласного етапу отримали дипломи та цінні подарунки,  а  викладачі – грамоти Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації та цінні подарунки. Відзнаки студентам та їх наставникам вручив письменник, перекладач, журналіст, голова Сумської організації Національної спілки письменників України Вертіль Олександр Васильович, презентації книг і творчі вечори якого неодноразово проводилися в педагогічному училищі.


Приємно, що це  не перша, а традиційна перемога студентів нашого навчального закладу в Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді  імені Тараса Шевченка. Безперечно, досягненню вагомих результатів сприяють наполегливість,  високий професіоналізм,  досвідченість викладачів-філологів педагогічного училища,  які надихають студентів на самореалізацію, розвиток та виявлення творчих здібностей, виховують почуття національної гідності, любові до рідної землі, свого народу  та  його героїв.