«Не будь байдужим!»

Батьківська категорія: Новини

Життя кожного з нас досить складне і вимагає неабияких зусиль для підтримки його на стабільному рівні. Проте, не всі можуть впоратись із проблемами, які з’являються щодня.

Державою створюються спеціальні заклади соціального спрямування, готуються фахівці із соціальної роботи для надання соціальних послуг найбільш вразливим категоріям нашого суспільства. Спеціально для підтримки та захисту жінок і дітей в Сумах діє КУ «Центр матері та дитини»

Студенти 541 групи спеціальності «Соціальна педагогіка»  08 квітня 2014 р. відвідали Сумський КУ «Центр матері та дитини» та ознайомилися з його роботою.


Це соціальний заклад тимчасового проживання жінок на 7-9 місяці вагітності та матерів з дітьми від народження до 18 місяців, які опинились у складних життєвих обставинах, що перешкоджають виконанню материнського обов’язку.

Волонтерська організація училища ніколи не залишається осторонь чужих проблем. Студенти-волонтери  надали допомогу Центру матері та дитини, а саме придбали памперси, пральний порошок, дитяче харчування «Малютка», присипки для дітей.

Волонтерство – справа честі, дзеркало душі кожної людини. Студенти училища пропагують і власним прикладом доводять, що волонтером бути модно, престижно та завжди актуально.

Коваленко С.Л.

Зупинимо булінг разом!

РОЗКЛАД ЗАНЯТЬ
Дистанційне навчання

Перейти до версії сайту
Студентська держава