Сім’я – це простір без насильства!

Батьківська категорія: Новини

12 грудня 2019 року на базі ЦРБ в рамках акції «16 днів проти насильства» студентами 232 групи спеціальності «Дошкільна освіта», практичним психологом О. Баль було проведено круглий стіл для учнівської молоді  ЗОШ села  Московський Бобрик «Насиллю в сім’ї скажемо: ні!».

У цікавій та доступній формі студенти ознайомили учнів із основними видами та формами прояву домашнього насильства, законами, які захищають права дитини поінформували дітей про установи та організації, які можуть допомогти їм  у разі вчинення насильства з боку рідних або інших осіб.

Студенти виступали в ролі експертів (істориків, юристів, психологів), які на прикладі розв’язання конкретної ситуації показали дітям, до кого і в які установи вони можуть звернутися в разі виникнення ситуації домашнього насильства. Присутні мали можливість переглянути відео, де почули думку журналістів, які досліджували причини виникнення насильства у сім’ї.

В ході заходу діти поділилися своїми думками про те, яку сім’ю можна вважати щасливою та розташували на родинному дереві свої «рецепти» щасливої сім’ї.

Наприкінці обговорення проблеми насильства в сім’ї присутні дійшли до єдиної думки – будь-які прояви насильства над дитиною є протиправними та жодним чином не можуть бути виправданими з боку осіб, що його вчинили. Це злочин, який несе за собою кримінальну відповідальність.

О. Баль

Перейти до версії сайту
Зупинимо булінг разом!

Дистанційне навчання

Студентська держава

РОЗКЛАД ЗАНЯТЬ