Простір для нових ідей і творчості

Батьківська категорія: Новини

В рамках декади викладачами циклової комісії дошкільної, соціальної педагогіки, психології та окремих методик було проведено ряд заходів, які розширили знання студентів про інновації в освіті, спонукали задуматись над проблемами інклюзивної освіти та формували уміння бути конкурентоздатними на ринку праці.

Студентами спеціальностей «Дошкільна освіта», «Соціальна педагогіка» та викладачами циклової комісії ( Клименко Л.А., Завалій Н.П., Турченко А.М., Ляшко Н.І., Таран В.О.) було висвітлено сучасні інноваційні технології, ефективні у роботі з вихованцями.


10 лютого викладачами Турченко А.М., Фененко А.В. було організовано кінолекторій, під час якого студенти мали змогу дізнатися про розвиток, навчання і виховання дітей з особливими потребами. В рамках кінолекторію продемонстрували фільм «Темрява», після перегляду якого студенти висловили власні думки щодо організації інклюзивної освіти, висвітливши їх у рекомендаціях.


12 лютого Клименко Л.А. та Коваленко С.Л. провели семінар-практикум з теми: «Мотивація до успішного працевлаштування», ведучою заходу була студентка 541 групи, спеціальності «Соціальна педагогіка», Дворецька Яна.  Захід був  пізнавальним для студентів випускних груп, адже вони дізнались, як правильно себе презентувати, як укладати резюме, що може бути джерелом пошуку інформації про роботу та мали змогу поспілкуватись з заступником директора центру зайнятості Чегринцем Ігорем Анатолієвичем. Завершили захід побажаннями один одному у професійній реалізації, які закріпили на символічному дереві.Перейти до версії сайту
Зупинимо булінг разом!

Дистанційне навчання

Студентська держава

РОЗКЛАД ЗАНЯТЬ