Фінальний етап ХVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Батьківська категорія: Новини

 

17 лютого 2018 року на базі  Державного навчального закладу «Сумський хіміко-технологічний центр професійно-технічної освіти» відбувся IV (підсумковий) етап ХVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, у якому взяли участь переможці ІІІ (обласного) етапу.

 

 

В актовій залі Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації відбулися урочистості. За дорученням Ліги українських меценатів голова Сумської організації Національної спілки письменників України Вертіль Олександр Васильович вручив дипломи та книги переможцям обласного етапу, а викладачам – грамоти Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації.

У фіналі конкурсу змагались учні закладів загальної середньої та професійно-технічної освіти, студенти закладів вищої освіти. Конкурс розпочався о 10.00 і тривав 3 години для студентів закладів вищої освіти. Усі роботи конкурсантів  відправлено до Києва, і з ними працюватиме журі, очолюване директором Інституту української мови НАНУ Павлом Гриценком.

Наш навчальний заклад представляли студентка 141 групи спеціальності «Початкова освіта» Семененко Ірина, яка посіла ІІ місце в обласному етапі (викладач Карпенко Олена Михайлівна), та студентка 541 групи спеціальності «Соціальна педагогіка» Заровенко Вікторія, яка посіла ІІІ місце в ІІІ етапі ХVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика (викладач Бідна Людмила Вікторівна).

 

Щиро бажаємо нашим учасникам фінального етапу ХVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика перемоги на всеукраїнському рівні!