ВІД СЕРЦЯ ДО СЕРЦЯ ХАЙ ЙДЕ ДОБРОТА!

Батьківська категорія: Новини

31 березня 2014 року студенти 531 групи спеціальності «Соціальна педагогіка» під керівництвом викладачів Коваленко С.Л. та Щуцької О.М.  відвідали Відділення соціальної реабілітації дітей-інвалідів Тростянецького районного територіального центру соціального обслуговування.

 

З відділенням, напрямками роботи, документацією ознайомила студентів завідуюча Відділення соціальної реабілітації дітей-інвалідів Малініна Людмила Василівна.

Студенти спостерігали заняття «Іграшки» (молодша група), проведене вчителем - реабілітологом Бойко Діаною В’ячеславівною.


Студенти мали змогу познайомитись з виставкою творчих робіт дітей-інвалідів «Людям на радість, а нам для душі». Вихованці також показали свої таланти. На згадку про зустріч студенти вручили невеличкі подарунки дітям і організували солодкий стіл.


Окрім знайомства з Відділенням,  студенти відвідали Музей шоколаду, садибу Голіцина та  Алею закоханих.


Для майбутніх соціальних педагогів є дуже важливим проходження соціально-педагогічної практики на базі таких відділень, адже це готує їх до майбутньої професійної діяльності, формує соціальну компетентність.

Коваленко С.Л.