«Твори добро – бо ти людина»

Батьківська категорія: Новини

Людське життя… Неповторне і звичне, радісне і сумне, сповнене глибоких переживань, солодке, як мед, і гірке як полин. Життя – це найбільший скарб для людини. І водночас воно таке крихке, як кришталь.

Відділом культури і туризму Лебединської районної державної адміністрації на чолі з начальником Богомаз Г.В., у стінах КЗ СОР «Лебединський педагогічний коледж імені А. С. Макаренка була» була проведена  районна благодійна акція «З добром у серці». Артисти подарували всім присутнім чудовий концерт та приємні хвилини радості. Студенти, викладачі та адміністрація коледжу на чолі з Білокобильською Л. Б. не стали осторонь чужого горя та долучилися до цієї акції. Під час благодійно концерту була зібрана сума у розмірі 2676 грн., яка буде перерахована жителю нашого міста, маленькій крихітці Кирилу Лучанінову для луківання.

Доброта і чуйність, співпереживання і щиросердечність, уміння розділити чужий біль, вчасно підтримати у важку хвилину, розрадити у горі і біді – це завжди було у характері нашого українського народу. Народна мудрість стверджує, що треба менше говорити про добро, а просто проявляти милосердя до тих, хто потребує підтримки. Творімо добро разом!

Людмила ЩЕРБАНЬ,

культорганізатор коледжу