Мистецтво належить … студентам

Батьківська категорія: Новини

12 листопада у коледжі в рамках декади циклової комісії філологічно-гуманітарних дисциплін відбулася презентація культурологічного проєкту «Асоціації»

Якщо Ви наділені цікавістю, жагою до життя, допитливим розумом і у Вас з’явився інтерес до живопису, то наш проєкт «Асоціації» - для Вас! Він дає зрозуміти, що щира любов до мистецтва і здатність на роздуми про нього – це само по собі нагорода. Захоплення мистецтвом – це щось глибоко особисте, це певна внутрішня спрага, яку мистецтво тамує.

З особистого досвіду знаємо, що імпульсом для пробудження інтересу до живопису може бути навіть незначна подія. Живопис подібний до річки, в яку можна увійти з будь-якого берега.

Інтерес до мистецтва, який ми бачимо останнім часом у суспільстві, покликав до життя наш проєкт, присвячений картинам видатних художників України та світу. Ми працювали над проектом з ентузіазмом, здатністю піднятися до відчуття того, що є глибинною сутністю картини. Внутрішнє життя картини, на нашу думку, стає більш доступним і наочним, коли учасники проєкту намагалися подати у сучасному вимірі ідеї та думки художника, розуміння того, що справжній твір мистецтва належить вічності. Думаємо, що перевтілення наших студентів у героїв картин показують, що мистецтво не стоїть на місці. Варто тільки хоч трохи уважніше подивитися на окремі картини, і Ви будете повертатись до них знову і знову, знаходити в них щось нове. Ми намагались, схиляючись перед силою творчого духу художників, в черговий раз показати велич мистецтва.

За матеріалами проєкту планується випуск календаря.

Надія Стеценко, викладач культурології

Людмила Шамрай, викладач зарубіжної літератури,

куратори проєкту «Асоціації»