Інтелектуальна гра «Знавці біології»

Нові завдання  освіти в Україні визначають нові пріоритети навчання і виховання, потребують формування ініціативної особистості, здатної до раціональної творчої праці.   Нагальною потребою сучасної системи освіти при викладанні біології є активізація пізнавальної діяльності студентів шляхом впровадження нових форм роботи, що забезпечують розвиток особистості кожного студента.  Проблема полягає в тому, що більшість студентів відрізняється об’єктивним неприйняттям біології, вважаючи її складною наукою. Тому виникає необхідність пошуку таких прийомів  організації освітнього процесу, щоб у студентів виникло бажання зрозуміти і вивчати біологію.

З метою активізації пізнавальної діяльності студентів, узагальнення і систематизації знань з основних понять біології,  формування вмінь використовувати здобуті теоретичні знання на практиці, вміння приймати правильні рішення, логічно мислити, працювати в колективі, 10 квітня 2019 року  в рамках декади циклової комісії викладачів природничих дисциплін з методиками навчання  відбулася інтелектуальна гра «Знавці біології»

У змаганні брали участь дві команди студентів I курсу, а саме команда  студентів 411 групи,   у складі Залівохіної Катерини, Козлової Ярослави, Грушко Михайла, Мельника Олександра, Шаповалова Дмитра, Сосєдко Богдана, Харченко Ярослава, Храпача Тараса   та команда 511 та 211 груп у складі Тупікіної Анастасії, Кореновської Діани,  Гетьман Марини, Долженко Валерії, Статкевич Анастасії, Товчигречки Руслани, Склярової Марини, Левченко Лілії.


Гра складалася з восьми турів: «Розминка», «Біологія +», «Лаборанти-шукачі», «Хто я?», «Цитологи», «Зашифроване слово», «Чорна скринька», «Відеобитва».


Варто зазначити, що запитання були не з легких, що цілком у дусі інтелектуальних ігор, але студенти на достатньому рівні продемонстрували  знання, інтелект, ерудицію, кмітливість та винахідливість.

Під час заходу звучали музичні вітання у виконанні  студенток 311 групи Яни Сіробаби та Луць Олени (керівник Надія Деменко).


Майстерно виконали свої ролі  ведучі інтелектуальної гри  Цикало Валерія  та  Лизогубова   Анна.


У  результаті команди отримали однакову кількість  балів.  Обидві команди були нагороджені  грамотами та солодкими призами.


Інтелектуальну гру підготувала викладач природничих дисциплін  Жовба О.А.