«Поезія – це завжди неповторність…»

Батьківська категорія: Новини

21 березня, у день весняного рівнодення, за рішенням ЮНЕСКО вже вкотре відзначається  Всесвітній день поезії.

22 березня  у читальній залі бібліотеки організована книжкова виставка «Поезія – це завжди неповторність…» та відбулося засідання літературного кафе.

Мета: поглибити знання студентів про лірику; удосконалити навички виразного декламування поезії; виховувати любов до поетичної творчості; формувати естетичні смаки у студентів.

Цього дня до літературного кафе «Творча смакота» ми запросили студентів шанувальників поезії. Як писав Еміль Верхарн: «Поезію слід шукати не в поєднанні слів, але в атмосфері, яку створюють ці сполучення». Тож атмосфера в бібліотеці була теплою і святковою. Гостей пригощали запашним чаєм, смаколиками та гарним настроєм.

Головною у нашому меню була Поезія.

Тут звучали вірші знаних майстрів слова, а також тих , хто робить перші кроки на шляху до творчості. Студенти Лапіна Н. (121гр.), Третяченко Д. (121гр.), Кривомаз Л. (221 гр.), Чередніченко А. ( 221гр.) читали вірші Ліни Костенко, Терези Угрин, Василя Симоненка. А студенти Головко Т. ( 521 гр.) та  Шарапова А. (121гр.) декламували авторські вірші.    Дякуємо за співпрацю викладачам циклової комісії філологічно-гуманітарних дисциплін Перевозник Л.А., Бідній Л.В. та Грушко Л.В.

Дистанційне навчання

Студентське самоврядування

Музеї коледжу

Бібліотека коледжу

Зупинимо булінг разом!

Бережи здоров`я

ЗНО

Нова українська школа

Новий правопис

РОЗКЛАД ЗАНЯТЬ
Мережі