Акція «Якого кольору доброта?»

Батьківська категорія: Новини

На доброті існує світ,

І добротою пахне хліб,

   І мирне небо в коледж йти –

Це також вияв доброти,

І до дітей любов свята

Це чистота і доброта!

День спонтанного прояву доброти - це міжнародне свято, яке відзначається 17 лютого як в європейських країнах, так і в США, Австралії, Японії, Сінгапурі, Таїланді та Канаді.

Навіщо потрібен День добра?

День спонтанного прояву доброти з'явився як нагадування про те, що останнім часом ми байдужі до проблем і нещасть інших. Концентруємося на своїх турботах і проходимо повз, але чекаємо від людей милосердя і чуйності у важкий період. У цей день важливо згадати, як важливі доброта, співчуття і взаємодопомога.

Акцією «Якого кольору доброта?» розпочали декаду викладачі циклової комісії образотворчого мистецтва та трудового  навчання з методиками.

Студенти 211 групи, які долучились до доброї справи, дарували сердечка з побажанням та пропонували різнокольорові смайлики, на яких треба було написати побажання добра.

Доброта - одна з найголовніших людських чеснот. Саме щиру доброту і підтримку особливо цінують. Доброта завжди йде поруч з безкорисливістю, вона не чекає подяки або взаємної допомоги. Задоволення повинні приносити добрі справи самі по собі, без очікування винагороди чи похвали. Почуття гніву і образи, які наповнюють серце, погіршують здоров'я і не розвивають вас духовно. Добрі вчинки приносять щастя, покращують фізичний стан і лікують душу.

Добрі серця – це сади,

Добрі слова – це коріння,

Добрі думки – це квіти,

Добрі справи – це плоди!

Навчіться отримувати задоволення від своїх добрих справ, які йдуть з вашого серця і сприймаються серцями інших. Саме таким чином Всесвіт дає можливість бути причетним до того, щоб зробити світ кращим. І, звичайно, за законом Всесвіту, добро обов'язково повернеться.

                                                               Голова циклової комісії     Костенко В.П.