БАРВИ ДНЯ ЗАКОХАНИХ

Батьківська категорія: Новини

Одне з найромантичніших свят – це свято Дня закоханих і саме з романтикою та оригінальністю його відзначили і студенти коледжу, організувавши  імпрезу  «Барви для закоханих».

На великій перерві СД ОЛЕАНДА»  та студентський осередком профспілки коледжу презентували  музично-літературну вітальню, де звучали поезія інтивної лірики та пісні про кохання. Найтепліші слова побажань та вітань присутнім передала пошта Купідона.  Усі бажаючі зробили  оригінальні фото -  працювала святкова фотозона та фотосушка «Love is…». Креативний майстер-клас  від Олени Юріївни Сердюк зібрав всіх бажаючих виготовити  подарунки для коханої людини.

Студентська молодь та педагогічний колектив підтримали «живу газету», говорячи про значення слів: кохання, любов, відданість,  згадуючи слова відомих особистостей про прекрасні почуття .

Дякуємо СД «ОЛЕНДА»,  студентському осередку профспілки коледжу на чолі з Іриною  Валеріївною Рожко та Ользі Миколаївні Харченко за створену атмосферу романтики, ніжності, любові та тепла.

До свята закоханих долучилася і студентська рада гуртожитку, вихователь Ірина Миколаївна Шрайнер організувала проведення конкурсу «валентинок» та  вечір  відпочинку.

Ольга Мочалова,  міністр інформації СД «ОЛЕАНДА»