Скільки мов ти знаєш, стільки разів ти людина.

Батьківська категорія: Новини

Якщо раніше вивчення іноземних мов було, скоріше, захопленням, то у наш час знання іноземної мови відкриває перед людиною досить широкі перспективи та  дає можливість почувати себе більш успішною. Англійська мова є частиною життя кожної сучасної людини. Вона використовується: у бізнесі, під час подорожі, у науці, навчанні, інтернеті, у  професійній діяльності викладача та  повсякденному житті. Англійська об’єднує людей та допомагає отримувати знання з різних джерел інформації.

З цією метою у рамках декади циклової комісії іноземних мов 14 лютого викладачі англійської мови Н.Забуга та К.Магаляс провели майстер-клас «Англійська навколо нас», де гості (викладачі педагогічного коледжу) ознайомилися з англійськими словами, котрі оточують їх, як у професійній діяльності, так і у повсякденному житті.

Були запропоновані такі завдання, як: замінити англійські слова у реченнях українськими еквівалентами, заповнити реєстраційну картку на ресепшині англійською мовою, зробити замовлення англійською мовою у ресторані.

Майстер-клас завершився приємною бесідою колег за чашкою чаю та виконанням оптимістичної пісні англійською мовою «Don’t worry, be happy».