День читання вголос

Батьківська категорія: Новини

«Читати – це мудро, читати – це модно, читати завжди і де завгодно!» - під таким девізом  об’єдналися  користувачі нашої бібліотеки 5 лютого 2020 року.

Бібліотечна акція до дня читання вголос  відбулась у рамках проведення флешмобу, де читалися вірші Л. Костенко.

Це дуже цікавий вид комунікації – читати голосно  вірші, які змінили чиєсь життя. Пізнавати ближче один одного і не забувати, що часом книжки творять дива і кардинально змінюють життя. Або, принаймні, дають відповіді на питання, які сьогодні постали перед українським суспільством. Читати книжки – це інвестувати у себе майбутнього, або хоча б слухати, як хтось читає це для них. 

Студенти і викладачі нашого коледжу активно долучилися до читання вголос. Звучали вірші Л.Костенко у виконанні 131 групи, наставник Шамрай Л.Г.: Сліпка А., Бардакова К., Заікіна М., Іщенко П., Колодяжна Д., Комісар А., Копорх В., Прищ А., Середа М., Соляник К., 111 група: Шарапова А.

Улюбленні вірші Л.Костенко прозвучали у виконанні викладачів коледжу: Перевозник Л.О., Бідна Л.В., Кіріна В.М., Карпенко  О.М., Стеценко Н.В., Грушко Л.В.

Долучилася до цієї акції і директор нашого коледжу Білокобильська Л.Б.

Залучення користувачів до таких акцій сприяють розвитку читання та привернення  уваги громадських та владних структур до читання молоді як важливого фактора збереження і розвитку національної культури, підтримки авторитету читаючої людини, посилення мотивації до читання, виховання поваги до книги і включення читання у структуру пріоритетних культурних потреб молоді.

                                                                 

                                                                   О. Звягольська, провідний бібліотекар

Зупинимо булінг разом!

РОЗКЛАД ЗАНЯТЬ
Дистанційне навчання

Перейти до версії сайту
Студентська держава