СНІД: людство під знаком біди

Батьківська категорія: Новини

Сигаретний дим б'є по голові,

Алкоголь псує нервову систему,

Наркотик б'є по всьому організму,

СНІД забирає життя.

Не хочу гинути молодим,

Не хочу, не хочу гинути,

Краще все погане покинути.

Через день буде пізно, через годину буде пізно,

Через мить буде вже не встать.

А все тому, що в судинах застигне яд.

Бути сильним повинен ти,

повинен ти вміти сказати:

«СНІД не для мене, це вибір не мій!»

Ти повинен бути сильним,

цього вимагає буття.

В цьому житті не важко померти,

Значно важче зберегти життя.

Ми - за здоровий спосіб життя,

за життя без СНІДу.

А ти?

1 жовтня студенти 221 групи підготували та провели виховну годину “СНІД: людство під знаком біди” під керівництвом наставника Харченко О.М.

Кожній людині дуже важливо пам’ятати, наскільки ризикованими чи безпечними є ситуації, в які ми потрапляємо щоденно. Життя залежить від багатьох чинників, але основним є її власна поведінка. Тому на занятті наголошувалося про ВІЛ/СНІД як поведінкову хворобу.

Ведучі заходу Лапоног А., Мельник Є., Головко А., прагнули привернути увагу присутніх до даної проблеми, націлити на толерантне ставлення до людей, які живуть із ВІЛ.

Студенти групи ознайомили присутніх з епідемічною ситуацією в Україні, що найбільш стосується молоді до 25 років, що кожна четверта ВІЛ – інфікована людина молодша за 21 рік.

Присутні були включені в активні форми роботи в творчих групах: вправа “Моя модель здоров’я”, гра “Гори”, вправа “Безпечно – ризиковано”, гра “Чи правда?”, вправа “Піраміда почуттів”. В ході виконання вправи “Лозунг на завершення” студенти презентували результати своєї роботи і пропонували свої лозунги щодо проблеми заняття. Наприклад, “Обирай здорове життя!”, “Покладайся на власну неризиковану поведінку!”

Матеріал сприяв ґрунтовному оволодінню студентами повної та достовірної інформації про ВІЛ/СНІД, шляхи його передачі, ситуації ризику, розвінчання міфів.

Студенти 221 групи

Наставник групи:

Харченко О. М.

Зупинимо булінг разом!

РОЗКЛАД ЗАНЯТЬ
Дистанційне навчання

Перейти до версії сайту
Студентська держава