10 жовтня 2019 року студентами 111 групи під керівництвом наставника групи    Людмили  Вікторівни  Бідної проведено  відкритий  захід «Університету культури поведінки» для студентів І курсу  з теми «Обереги землі української».

Наш народ багатий на звичаї, обряди. Людина має завжди пам’ятати, звідки вона родом, де її коріння, глибоко знати історію свого народу. Багато символів та оберегів з давніх часів пов’язано з Україною.

Обереги – важлива частина культурної  спадщини  нашого     народу.  Вони призначені оберігати дім, людину від хвороб, біди, небезпеки, від усілякої нечистої сили. Оберіг приносить щастя, благополуччя, поліпшує здоров’я. Українських оберегів існує дуже багато: батьківська хата, вишитий рушник, вишита сорочка, писанка, лялька, віночок…  Саме про них інформували присутніх ведучі заходу Анна Васюк та Світлана Мазуренко.

Про побут та звичаї нашого народу, що по’вязані з оселею, розповіли господині заходу Анастасія Коваленко та Вікторія Тищенко.

Студенти мали можливість поглибити й розширити свої знання про український рушник, ляльку-мотанку, особливості будівництва хати, переглянувши відеоролики.

Дівчата сплели віночок. Вони інформували присутніх про квіти-обереги та стрічки, які в нього вплітають.

       Студенти, присутні на заході, проявили активність при виконанні вправ «Народна мудрість говорить», «Знайди продовження», «Сплетемо віночок», «Установи відповідність».

Ми повинні пам’ятати все те краще, що лишили нам у спадок наші пращури. Від того, як ми вшановуємо своїх предків, свої кращі традиції, залежить наша духовність, наша цивілізованість і майбутнє нашої рідної України.

Людмила БІДНА, наставник 111 групи

Зупинимо булінг разом!

РОЗКЛАД ЗАНЯТЬ
Дистанційне навчання

Перейти до версії сайту
Студентська держава