Проблема захворюваності українців на ВІЛ/СНІД щороку набуває все більших масштабів. Проведення просвітницької роботи є необхідною умовою для ефективної боротьби з поширенням СНІДу серед молоді. Адже недостатня поінформованість про ризики для здоров’я, шляхи передачі ВІЛ та інших інфекцій, методи їх профілактики є причиною широкого поширення цих захворювань серед молоді.

З метою формування здорового способу життя, профілактики ВІЛ-інфікування та толерантного ставлення до ВІЛ-інфікованих 04.04.18 р. соціальним педагогом Коваленко С.Л. та студентами Байвердієвою Е. та Гребіник О. було проведено інформаційний мікс «Знати, щоб жити» для студентів  3-4 курсів спеціальності «Фізична культура», «Початкова освіта».

Студентів ознайомили із статистикою поширення захворювання в Україні, поновили знання про можливі шляхи зараження та передачі ВІЛ/СНІДу, розглянули характерну первинну симптоматику хвороби.

Були організовані покази відеороликів просвітницького спрямування, що дали можливість присутнім ще раз переконатися, що ця проблема стосується кожного, виділити основні життєві позиції та правила, яких необхідно дотримуватися.

Ми впевнені, що проведений захід  сприяв тому, щоб молодь усвідомила всю небезпеку хвороби і зробила відповідні висновки про те, як уберегти себе і своїх близьких від цієї страшної інфекції.

Будьмо обережними, цінуймо та бережімо кожну мить свого життя!

Коваленко С.Л.,

соціальний педагог

Дистанційне навчання

Студентське самоврядування

Музеї коледжу

Бібліотека коледжу

Зупинимо булінг разом!

Бережи здоров`я

ЗНО

Нова українська школа

Новий правопис

РОЗКЛАД ЗАНЯТЬ
Мережі