nachodki.ru интернет-магазин

Декада циклової комісії викладачів фізичного виховання

Категорія: Новини

«Мрії збуваються!» Під таким девізом з 01.04.13 по 07.04.13 в стінах нашого навчального закладу було проведено декаду циклової комісії викладачів фізичного виховання, яка включала в себе: презентацію методичних посібників, проведення відкритої виховної години в 411 групі по темі «Здоровий спосіб життя»:

 

 

- проведення першості училища зі стрітболу серед юнаків та дівчат курсів, де переможцями (як серед дівчат так і юнаків) стали студенти ІV курсу, ІІ місце за студентами ІІ-го курсу, ІІІ місце вибороли студенти І-го курсу і ІV місце залишилося за студентами ІІІ курсу;


- проведення ряду відкритих занять викладачами училища;

- товариську зустріч з баскетболу між збірними командами педагогічного училища ДЮСШ м. Охтирка в якому наші дівчата перемогли суперниць з рахунком 45:26.


Також, в рамках проведення декади, зважаючи на свято сміху був оголошений конкурс карикатур та дружніх шаржів між студентами спеціальності «Фізичне виховання» в якому студенти охоче взяли участь і неабияк старалися. В підсумку перемога дісталася студентам 421 групи, які зобразили викладачів циклової комісії в вигляді учасників балету «Лебединське озеро».


Друге місце вибороли студенти 441 групи з стінгазетою «Студентський вісник №1», а ІІІ місце поділили між собою студенти 431 та 411 групи.


Всі учасники конкурсів та змагань нагороджені грамотами та солодкими подарунками.

(Рада спортивного клубу «Юність»).

 

Останні новини