Статьи и обзоры nachodki.ru

Легка атлетика – королева спорту!

Категорія: Новини

16-17 квітня 2018р. , в рамках підготовки до першості області серед ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації, на міському стадіоні «Авангард» було проведено першість ВКНЗ СОР «Лебединське педагогічне училище імені А.С.Макаренка» в заключному виді внутрішньо училищної спартакіаді – легкій атлетиці. В змаганнях прийняло участь близько 40-ка студентів різних курсів.

 

 

Змагання проходили в цікавій та напруженій боротьбі переможцями якої, в командному заліку стали студенти ІV курсу. Ряд студентів, при цьому, виконали ІІ та ІІІ дорослі розряди.

Підсумкова таблиця командного заліку

І місце - IV курс   - 480 очок;

ІІ місце - ІII курс  - 465 очок;

ІІІ місце - І курс     - 438 очок;

ІV місце - ІІ курс    - 431 очко.

Підсумки першого змагального дня спартакіади

Лебединського педагогічного училища з легкої атлетики

(індивідуальний залік)

№п/п

П.І.Б. (дівчата)

Рез-т

Місце

П.І.Б. (юнаки)

Рез-т

100 м

1.

Дзюба Віта

14,6

І

Сидоренко Микола

11,5

2.

Клименко Вікторія

15,0

ІІ

Сич Сергій

12,6

Глушак Ольга

15,0

3.

ІІІ

Безкоровайний Євген

12,7

4.

Василина Тетяна

15,5

ІV 

Огієнко Максим

13,0

5.

V 

Гусейнов Артур

13,2

6.

Подольський Ярослав

13,4

7.

VІІ

Парфило Владислав

13,5

8.

VІІІ

Сердюк Богдан

13,9

9.

-

Гальченко Владислав

-

400 м

1.

Орленко Тетяна

1.14,0

І

Подмазка Олександр

0.56,7

2.

ІІ

Тітарєв Олександр

0.59,1

3.

ІІІ

Ященко Богдан

0.59,8

4.

ІV

Коротич Сергій

1.00,7

5.

-

Савченко Олександр

-

1500 м

1.

Кендюшенко Дарина

5.58,8

І

Рожовецький Кирило

4.59,1

2.

ІІ

Мусієнко Артем

5.14,3

3.

ІІІ

Фалько Володимир

5.20,3

4.

ІV

Шостак Ярослав

5.24,0

Штовхання ядра

1.

Півень Яна

8,90

І

Тітарєв Олександр

9,20

2.

Білоцерківець Ніна

7,15

ІІ

Осадчий Олександр

9,08

3.

Накопюк Аміна

7,50

ІІІ

Подмазка Микола

8,98

4.

Василенко Владислава

5,40

ІV

Грінченко Сергій

8,73

5.

Швачка Анастасія

-

-

Підсумки другого змагального дня спартакіади

Лебединського педагогічного училища з легкої атлетики

(індивідуальний залік)

№п/п

П.І.П. (дівчата)

Рез-т

Місце

П.І.П. (юнаки)

Рез-т

200 м

1.

Клименко Вікторія

31,3

І

Подмазка Олександр

23,9

2.

ІІ

Огієнко Максим

25,7

3.

ІІІ

Подольський Ярослав

26,3

4.

ІV

Гусейнов Артур

26,6

5.

-

Гальченко Владислав

-

6.

-

Парфило Владислав

-

-

Сидоренко Микола

-

800 м

1.

Кендюшенко Дарина

2.48,6

І

Коротич Сергій

2.22,4

2.

Орленко Тетяна

3.18,6

ІІ

Шостак Ярослав

2.26,1

3.

ІІІ

Дещаківський Іван

2.26,2

4.

ІV

Савченко Олександр

2.30,0

3000 м

1.

І

Мусієнко Артем

11.19,2

2.

ІІ

Фалько Володимир

11.37,5

3.

ІІІ

4.

-

Рожовецький Кирило

-

Естафета 4х100 м

1.

І

Збірна ІV - го курсу

0.50,3

2.

ІІ

Збірна І - го курсу

0.51,6

3.

ІІІ

Збірна ІІІ-го курсу

0.52,3

4.

ІV 

Збірна ІІ-го курсу

0.52,5

Стрибки в довжину з розбігу

1.

Глушак Ольга

3,85

І

Ященко Богдан

5,07

2.

Дзюба Віта

3,80

ІІ

Безкоровайний Євген

4,85

3.

Накопюк Аміна

3,69

ІІІ

Сич Сергій

4,78

4.

Бендюг Катерина

3,61

ІV

Курило Олександр

4,74

5.

V

Тітарєв Олександр

4,50

6.

Парфило Владислав

4,48

7.

VІІ

Проценко Олександр

4,47

8.

VІІІ

Сердюк Богдан

4,27

Метання диску

1.

Півень Яна

25,42

І

Дещаківський Іван

24,56

2.

Бендюг Катерина

22,19

ІІ

Осадчий Олександр

22,95

3.

Василина Тетяна

19,60

ІІІ

Парфило Владислав

22,61

4.

Швачка Анастасія

17,24

ІV

Шостак Ярослав

21,75

5.

Василенко Владислава

16,80

V

Грінченко Сергій

20,80

6.

Білоцерківець Ніна

16,56

Курило Олександр

19,76

7.

VІІ

Подмазка Микола

19,00

Побажаємо успіхів нашим студентам в навчанні та спорті, а також перемог в першості області, яка відбудеться 14-16 травня 2018 року в м. Суми!

Рада спортивного клубу «Юність»

 

Останні новини