Интернет-магазин nachodki.ru

Декада ЦК викладачів фізичного виховання з методиками навчання

Категорія: Виховання

З 11 по 22 вересня 2017 року була проведена декада ЦК викладачів фізичного виховання з методиками навчання. У рамках декади були заплановані та реалізовані наступні заходи:

1. День студентського спорту з метою виконання листа Комітету з фізичного виховання та спорту МОНУ та листа Сумського обласного відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту МОНУ. Свято розпочалося урочистим відкриттям заходу на подвір’ї училища. Головним лейтмотивом стала пісня «Спорт» у виконанні Пащенко О. З вітальним словом до студентів звернулася заступник директора з виховної роботи училища О. М. Магаляс.


За високі якісні показники у міських, обласних та всеукраїнських змаганнях грамотами керівника навчального закладу були відзначені збірні команди студентів з волейболу (юнаки), легкоатлетичного кросу, настільного тенісу (дівчата), дзюдо, легкої атлетики, лижних гонок та окремі студенти – призери змагань різних рівнів.


Різнобарвною та веселою колоною студенти та наставники груп на чолі з адміністрацією вирушили до основного місця проведення свята. На озері з вітаннями до всіх присутніх звернувся міський голова О. М. Бакликов.

Протягом дня студенти брали активну участь у «Веселих стартах», у конкурсі каш, представленні куренів, у конкурсі спортивних флешмобів.


Журі цих конкурсів були в захопленні від феєрії креативу, фантазії та ентузіазму студентів усіх академічних груп та їх наставників.

2. Відкритий Олімпійський урок для студентів І-х курсів. Урок був розроблений та проведений керівником фізичного виховання училища Романенком С. А., студентом 441 групи Грінченком C. та студенткою 132 групи Орел Л. Присутні ознайомилися з історією виникнення Олімпійських  ігор, їх символікою,  життєвим шляхом засновника сучасних Олімпійських ігор П'єра де Кубертена та розвитком Олімпійського спорту в Україні. Студентам був запропонований перегляд документального фільму за даною тематикою.


3. Відбулися змагання у рамках загальноучилищної спартакіади з баскетболу (дівчата), паркового волейболу (дівчата) та міні-футболу (юнаки). Переможцями з баскетболу стала збірна команда студенток IІІ-го курсу; з паркового волейболу перемогла збірна команда ІІІ-го курсу; у міні-футболі перемогу вибороли юнаки IV-го курсу. Усі призери змагань відзначені Почесними грамотами в.о. директора училища А. М. Ворони.


4. Олімпіада з профілюючої дисципліни «Теорія та методика фізичного виховання», участь у якій взяли студенти ІІІ-IV-х курсів спеціальності «Фізичне виховання». Олімпіаду провів викладач даної дисципліни Вечерова Н.О. Переможцями олімпіади стали студенти 441 групи Цись Ярослав та Грінченко Сергій.


5. Відкриті заняття з дисциплін «Фізична культура» та «Фізичне виховання». Заняття підготували та провели викладачі циклової комісії Ліщина Є.Є., Вечерова Н.О., Грушко О.І. Заняття відвідали як викладачі циклової комісії, так і адміністрація училища: Ворона А.М. (в.о.директора училища),  Стеценко Н. В. (завідуюча зональним методичним кабінетом).


6. Зустріч студентів-юнаків училища з учасником АТО на сході України Дмитром Георгійовичем Шушковим. Дмитро Георгійович розповів студентам про себе, нелегкі бійцівські будні, відповів на запитання.

 

Останні новини