Про підсумки проекту «Творимо культуру миру разом»

Батьківська категорія: Новини

Відповідно до плану роботи навчально-методичного центру психологічної служби Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти протягом листопада – грудня 2016 року в області було реалізовано соціальний проект «Творимо культуру миру разом». Мета проекту – підвищення громадянської активності учнівської та студентської молоді, формування демократичної культури юного покоління, сприяння психосоціальній підтримці учнів, студентів, які постраждали внаслідок військового конфлікту в Україні та анексії Криму, профілактика міжособистісних конфліктів учнів, у тому числі із числа вимушено переміщених осіб.

У проекті взяли участь учні загальноосвітніх шкіл, шкіл-інтернатів, професійно-технічних навчальних закладів та студенти вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації області.

Даний проект був реалізований вищим комунальним навчальним закладом Сумської обласної ради «Лебединське педагогічне училище імені А.С. Макаренка». У рамках проекту студентами педагогічного училища були проведені виховні заходи, акції, організована благодійна діяльність.

В ході реалізації проекту студенти прагнули показати, що культура миру починається в думках кожної людини, в її поглядах, переконаннях, вчинках. Кожен з нас може зробити внесок у збереження здорового соціального фону, адже майбутнє України залежить від кожного з нас, від культивування у суспільстві традиційних моральних цінностей, ідеалів добра та любові.

Зараз можна побачити навкруги багато горя і біди, але ми повинні жити і сіяти добро в людських душах, бути милосердними, толерантними, уважними до інших вже сьогодні. Давайте подивимося довкола і запитаємо кожен себе: «А чи все я зробив для того, щоб людям біля мене було затишно і спокійно?»

Запалюйте під час кожної зустрічі, коли тільки можете, свічку любові, радуйте і надихайте кожне серце. Дбайте про кожну людину, як про близьку вам. Обдаровуйте чужих людей такою ж любов'ю та добротою, як і ваших вірних друзів.

Нехай у нашому житті не буде місця злим думкам, образам, ненависті та злості. Хай буде мир у наших душах і мир на землі.

Хвилина мовчання

Мережі

   

Студентське самоврядування

Музеї коледжу

Бібліотека коледжу

Зупинимо булінг разом!

Бережи здоров`я

Нова українська школа

Новий правопис