Творча зустріч із поетом Віктором Скакуном

Батьківська категорія: Новини

9 грудня 2016 року у ВКНЗ СОР «Лебединське педагогічне училище імені А.С. Макаренка» відбулася творча зустріч із поетом Віктором Панасовичем Скакуном.

Цього року зима настала за календарем, але в стінах педагогічного училища учасникам творчої зустрічі з письменником-земляком було по-справжньому тепло. Атмосфера натхнення, поезії та спогадів панувала в конференц-залі навчального закладу.

У центрі уваги – життя та творчість відомого українського поета, літературознавця, сатирика-гумориста, критика, члена Національної спілки письменників України, автора двадцяти шести книг, зачинателя жанру міні-байки, випускника нашого училища 1965 року – Віктора Панасовича Скакуна.

Студенти 131групи спеціальності «Початкова освіта» та 541 групи спеціальності «Соціальна педагогіка» під керівництвом викладача Карпенко О.М.  взяли активну участь у підготовці та проведенні заходу. Декламування віршів Віктора Скакуна було щедро приправлене коментарями самого автора. А ведучі Ірина Семененко та Неля Альбіт  додали насиченості, розповідаючи цікаві факти з життя поета, який також охоче ділився своїми спогадами з аудиторією. Ансамбль автентичного співу «Стріла» (керівник Гура В.В.) адресував музичний подарунок Віктору Панасовичу з нагоди 75-річчя.

На завершення студенти мали змогу  поставити Віктору Панасовичу запитання, різноманіття яких засвідчило: ніхто не залишився байдужим до життєвих і поетичних рядків славетного письменника і непересічної особистості – Віктора Скакуна.

Захід, проведений на високому рівні, у дусі літературних пошуків та обміну творчим досвідом між поколіннями, сприяв залученню до вивчення літератури рідного краю. Успіх творчої зустрічі  в тому, що живе спілкування з талановитими митцями є чудовою можливістю торкнутися безсмертних джерел.

Анастасія ІВАНОВА,

студентка 541 групи