«Дитинство: крок у щасливе майбутнє»

Батьківська категорія: Новини

Віддай людині крихітку себе. За це душа поповнюється світлом.

Л. Костенко

24 березня 2016 року завершилась акція «Дитинство: крок у щасливе майбутнє», яка була проведена в рамках декади циклової комісії викладачів дошкільної, соціальної педагогіки, психології та окремих методик під керівництвом викладачів Таран В.О. та Баль О.В.

В акції взяли участь студенти спеціальності «Дошкільна освіта» та «Соціальна педагогіка».

На зібрані студентами кошти були придбані подарунки для дітей, які є мешканцями дитячого будинку у місті Суми.


Акція мала не лише благодійну мету, але й ознайомлення студентів з напрямками роботи фахівців, що працюють з вихованцями будинку дитини.

Під час візиту до дитячого будинку, студентів привітно зустріла методист, Нестерова Людмила Олександрівна, яка провела екскурсію по закладу та познайомила студентів з турботливими вихователями (Бровенко Н. В., Петровою В. І., Чемерис В. В.), що безмежно закохані у свою справу і кожного дня віддають маленьким вихованцям часточку любові, тепла і душі.

Про свою роботу студентам розповіли логопеди Фесенко А.О. та Козлова Т.М.

Практичний психолог Царицина І. Є. цікаво та змістовно познайомила студентів з особливостями корекційно-розвивальної роботи, яку вона проводить із своїми маленькими вихованцями. Студенти мали можливість відвідати її кабінет, познайомитись з матеріалами, які використовує психолог у роботі з дітьми.

Гордістю будинку дитини є кімната Монтессорі, розділена на декілька тематичних зон,  в яких є всі необхідні для розвитку дітей предмети та іграшки. З особливостями своєї роботи за методикою М. Монтессорі студентів познайомила педагог-Монтессорі – Співак І. Л.


Протягом перебування у будинку дитини, студенти мали можливість не лише познайомитись з напрямками роботи педагогів, але і познайомитись та поспілкуватись з дітьми.


Під час бесід із спеціалістами, що працюють у будинку дитини, майбутні вихователі та соціальні педагоги ще раз усвідомили, якою відповідальною і нелегкою є праця педагога, адже любов до дитини педагог має нести через все життя.

О.В. Баль

Хвилина мовчання

Мережі

   

Студентське самоврядування

Музеї коледжу

Бібліотека коледжу

Зупинимо булінг разом!

Бережи здоров`я

Нова українська школа

Новий правопис