«Попереджений – наполовину захищений»

Батьківська категорія: Новини

Міжнародний день боротьби за скасування рабства відзначається щорічно 2 грудня. Дата обрана не випадково, саме 2 грудня 1949 року Генеральна Асамблея ООН прийняла Конвенцію про боротьбу з торгівлею людьми.


З метою підвищення рівня поінформованості та усвідомлення  гостроти проблеми торгівлі людьми, обговорення причин, форм та ознак цього явища у Міжнародний день скасування рабства 2 грудня 2014 р. соціальним педагогом  ВКНЗ СОР «Лебединське педагогічне училище імені А.С.Макаренка» Коваленко Світланою Леонідівною та студентами училища був проведений відеолекторій «Торгівля людьми в сучасному світі» в Лебединському центрі зайнятості.


В ході заходу студенти спробували довести: «Торгівля людьми. Міф чи реальність?» Переглянувши фільм «Життя на продаж», учасники  мали змогу побачити небезпечні наслідки та шляхи потрапляння в ситуацію торгівлі людьми. У сценці «Кафа. Ринок рабів» студенти передали давні події ХУ –ХУІІ ст., коли  українці були основним джерелом надходження рабів на татарські невільничі ринки.

Соціальний педагог Коваленко С.Л.

Дистанційне навчання

Студентське самоврядування

Музеї коледжу

Бібліотека коледжу

Зупинимо булінг разом!

Бережи здоров`я

ЗНО

Нова українська школа

Новий правопис

РОЗКЛАД ЗАНЯТЬ
Мережі