ВІД СЕРЦЯ ДО СЕРЦЯ ХАЙ ЙДЕ ДОБРОТА!

Батьківська категорія: Новини

31 березня 2014 року студенти 531 групи спеціальності «Соціальна педагогіка» під керівництвом викладачів Коваленко С.Л. та Щуцької О.М.  відвідали Відділення соціальної реабілітації дітей-інвалідів Тростянецького районного територіального центру соціального обслуговування.

 

З відділенням, напрямками роботи, документацією ознайомила студентів завідуюча Відділення соціальної реабілітації дітей-інвалідів Малініна Людмила Василівна.

Студенти спостерігали заняття «Іграшки» (молодша група), проведене вчителем - реабілітологом Бойко Діаною В’ячеславівною.


Студенти мали змогу познайомитись з виставкою творчих робіт дітей-інвалідів «Людям на радість, а нам для душі». Вихованці також показали свої таланти. На згадку про зустріч студенти вручили невеличкі подарунки дітям і організували солодкий стіл.


Окрім знайомства з Відділенням,  студенти відвідали Музей шоколаду, садибу Голіцина та  Алею закоханих.


Для майбутніх соціальних педагогів є дуже важливим проходження соціально-педагогічної практики на базі таких відділень, адже це готує їх до майбутньої професійної діяльності, формує соціальну компетентність.

Коваленко С.Л.

Дистанційне навчання

Студентське самоврядування

Музеї коледжу

Бібліотека коледжу

Зупинимо булінг разом!

Бережи здоров`я

ЗНО

Нова українська школа

Новий правопис

РОЗКЛАД ЗАНЯТЬ
Мережі