Година спілкування «Сім’я – храм надії і любові»

Батьківська категорія: Новини

Сім’я. Таке тепле та ніжне слово, яке викликає неймовірно різні емоції та відчуття: з одного боку – почуття оксамитової ніжності та натхнення, а з іншого – розуміння великої відповідальності. Сім’я – храм надії і любові, поваги, солідарності та прихильності, те, на чому будується будь-яке цивілізоване суспільство, без чого не може існувати людина.

З метою формування ціннісного ставлення до сім’ї, виховання шанобливого ставлення до батьків, сімейних традицій 18 травня 2022 року  соціальним педагогом Світланою Леонідівною Коваленко була проведена година спілкування «Сім’я – храм надії і любові» для студентів третіх курсів. Захід було приурочено  Міжнародному Дню сім’ї, що відзначається щорічно 15 травня.

У ході заходу студенти розглянули сім'ю як одну з головних сфер створення, збереження і передачі людських цінностей, визначили методи позитивного виховання в сім'ї.

Під час вправи «Реаліті-шоу: батьки та діти» студенти аналізували ситуації, пропонувавши конкретні фрази і варіанти, програвали сюжети цих ситуацій.

Виконуючи вправу «Моя сім’я – моя фортеця», студенти мали можливість написати вірш про свою сім’ю.

Світлана КОВАЛЕНКО,

 соціальний педагог

Хвилина мовчання

Мережі

   

Студентське самоврядування

Музеї коледжу

Бібліотека коледжу

Зупинимо булінг разом!

Бережи здоров`я

Нова українська школа

Новий правопис