Психолого-педагогічний консиліум

Батьківська категорія: Новини

Адаптація студентів – досить складний,  тривалий процес і це не лише передумова активної діяльності, а й необхідна умова її ефективності.

Адаптація першокурсника полягає в здатності відповідати вимогам і нормам закладу освіти, а також в умінні розвиватися в новому для себе середовищі, реалізувати свої здібності та потреби, не вступаючи із цим середовищем у протиріччя.

З метою визначення входження студентів І курсу до колективу коледжу в період адаптації до нових умов навчання та проживання в гуртожитку, розробки конкретних форм та методів психолого-педагогічного супроводу кожного студента в освітньому процесі в коледжі відбувся психолого-педагогічний консиліум.

Він передбачав комплексне вивчення адаптації студентів у тісній взаємодії адміністрації коледжу, наставників академічних груп, викладачів, психологічної служби, медичного працівника та вихователя гуртожитку.

Психолого-педагогічний  консиліуму виробив рекомендації учасникам освітнього процесу,  які допоможуть студентам-першокурсникам долати труднощі адаптаційного періоду та успішно оволодівати майбутньою професією.

Оксана КОЛЕСНИК, заступник директора з виховної роботи.

Дистанційне навчання

Студентське самоврядування

Музеї коледжу

Бібліотека коледжу

Зупинимо булінг разом!

Бережи здоров`я

ЗНО

Нова українська школа

Новий правопис

РОЗКЛАД ЗАНЯТЬ

Мережі