Разом до здорового майбутнього

Батьківська категорія: Новини

Спочатку ми обираємо Дорогу,

Потім вона обирає нас.

В.Тарасов

Підлітковий вік унікальний: в ньому ще зберігається дитяча цікавість, бажання дізнаватися щось нове, емоційність, безпосередність і разом з цим сповна розкриваються інтелектуальні можливості людини, відбувається засвоєння певних норм і зразків поведінки, визначення ціннісних орієнтирів. Здібності й можливості людини до саморозвитку у підлітковому віці більші, ніж в будь-якому іншому. Добре розпорядитися ними – це створити фундамент для успіхів на все подальше життя. Для того щоб підлітку усвідомити всі завдання, які неминуче постануть перед ним у дорослому майбутньому – в сімейному житті, в суспільному житті, йому необхідно стати самостійним, сформувати уявлення та засвоїти певні норми поведінки.

Сформоване почуття відповідальності за себе та майбутнє покоління, ролі планування сім’ї у збереженні репродуктивного здоров’я жінок і чоловіків визначають стан загального і репродуктивного здоров’я окремої людини та є одним з показників здоров’я молодого покоління.

02 жовтня 2019 року студентами 531 групи спеціальності «Соціальна робота» (керівник практики Світлана Коваленко) разом з міським ЦСССДМ в рамках педагогічної практики провели відеолекторій «Разом до здорового майбутнього»  для учнів 9-10 класів ЛСШ № 7. Захід був спрямований на формування у підлітків здорового способу життя та збереження репродуктивного здоров’я, відповідального ставлення до збереження сімейних цінностей, відповідального батьківства.

Світлана Коваленко