ЧОТИРИ ПЕРЕМОГИ І ГРАН-ПРІ

Батьківська категорія: Новини

Ось так повернулися з Києва наші учасники Міжнародного фестивалю-конкурсу творчості «Profest»


Міжнародний фестиваль-конкурс  творчості «Profest» проходив 15-16 грудня 2018 року у Київському “Центрі культури та мистецтв Дніпровського району” за сприяння Міністерства культури України, Управління культури, туризму і охорони культурної спадщини Дніпровського району міста Києва. Учасники різних вікових категорій (від дитячої – 3-6 років до дорослої – 16-18 років) демонстрували свої здібності у номінаціях:

  • хореографія;
  • вокальне мистецтво (солісти, дуети, ансамблі) -  народний вокал,  естрадний вокал, хоровий спів, академічний/класичний вокал, джазовий вокал;
  • інструментальне виконавство - солісти, дуети, камерні ансамблі, оркестри);
  • театральний жанр;
  • оригінальний жанр;
  • декоративно-прикладне мистецтво;
  • жанр аматорського мистецтва
  • дебют.

Конкурсну програму оцінювало міжнародне журі на чолі з народним артистом України Григорієм Миколайовичем Чапкісом.

Комунальний заклад Сумської обласної ради «Лебединський педагогічний коледж імені А.С. Макаренка» взяв участь у 4 номінаціях.

Фольклорний ансамбль автентичного співу «Стріла» (Баженова Марина, Гура Вікторія Вікторівна (керівник), Пащенко Ольга, Лєонтієва Надія, Мірошніченко Владислав, Рябко Дар’я, Орел Людмила) з піснею «Ой краю милий» у номінації «народний спів» став Лауреатом 1 ступеня, отримавши кубок, диплом та медалі кожному учаснику.

Рябко Дар’я у номінації «вокальне мистецтво» (народний вокал) з українською народною піснею «Ой на горі» отримала диплом Лауреата 1 ступеня та медаль (концертмейстер - Романенко Микола Іванович). 

Не менш успішним був виступ дуету у складі Пащенко Ольги та Орел Людмили у номінації «вокальне мистецтво» (естрадний вокал), які виконували пісню  «Рідна Україна» (муз. Николо Петраш, слова Людмили Пономаренко).

Диплом Лауреата 1 ступеня та медалі поповнили «скарбничку досягнень» наших студентів.

Пащенко Ольга, яка брала участь у декількох номінаціях, за пісню «Чорнобривці» на слова М. Сингаївського і музику В. Верменича («естрадний вокал») також також виборола диплом Лауреатом 1 ступеня.

До того ж Пащенко Ольга, за рішенням  журі, стала переможцем  ГРАН-ПРІ,  отримавши 100 € та сертифікат до творчого табору , який  розташований в одному з найкрасивіших заповідних куточків Кобулето у Грузіі на фестиваль ПРОФЕСТ.

Керівник колективу Гура Вікторія Вікторівна та в.о. директора КЗ СОР «Лебединський педагогічний коледж імені А.С. Макаренка» Білокобильська Любов Борисівна отримали листи Подяки від оргкомітету фестивалю.