gototopgototop
Гуртожиток

Будівля має блочну систему. Хлопці та дівчата проживають на трьох поверхах п’ятиповерхового будинку в 12 блоках. У гуртожитку створені і підтримуються на належному рівні соціально-побутові умови для успішного навчання та проживання 240 студентів.

Плата за проживання у гуртожитку за місяць з 01.11.2017р. складає 392,00грн., що становить 40% від мінімальної академічної стипендії. На сьогодні в гуртожитку наявні 60 вільних місць.

До послуг студентів костюмерна, робота кастелянки, магазин канцтоварів, медичний  та стоматологічний кабінети, перукарня, кімнати самопідготовок, Інтернет та кабельне телебачення, музичні класи, медичний ізолятор.

Ініціатором і організатором більшості виховних заходів є студентська рада гуртожитку. Вона обирається з числа найбільш авторитетних і активних студентів.

Гуртожиток – це наш дім,
Ми живемо дружно в нім.
Весело і затишно тут студентам всім.
Радощі й печалі майбутні вчителі
Розділяють з друзями щоденно, як в сім’ ї.

 
Положення про гуртожиток ВКНЗ СОР «Лебединське педагогічне училище імені А.С.Макаренка»

Положення про гуртожиток

ВКНЗ СОР «Лебединське педагогічне училище

імені А.С. Макаренка»

Дане Положення визначає порядок функціонування гуртожитку        ВКНЗ СОР  «Лебединське педагогічне училище імені А.С.Макаренка» та розроблене на основі Наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від      27.04.2015 року № 84.

Докладніше
 
Положення про студентську раду гуртожитку ВКНЗ СОР « Лебединське педагогічне училище імені А.С. Макаренка

ПОЛОЖЕННЯ

про студентську раду гуртожитку ВКНЗ СОР « Лебединське педагогічне училище  імені А.С. Макаренка»

1. Загальні положення

1.1. Студентська рада (далі студрада) є громадським органом самоврядування студентів і створюється у гуртожитку, де проживають студенти училища. Основне завдання студради - залучати мешканців гуртожитку до проведення заходів, спрямованих на покращення житлових та санітарно-побутових умов, проведення виховної, культурно-масової роботи,  організації відпочинку, пропаганди здорового способу життя, надання допомоги адміністрації щодо поселення та проживання студентів у гуртожитку.

Докладніше
 
ПЛАН ВИХОВНОЇ РОБОТИ ГУРТОЖИТКУ ВКНЗ СОР « Лебединське педагогічне училище імені А.С.Макаренка» на 2017-2018 н.р.

ПЛАН

ВИХОВНОЇ РОБОТИ ГУРТОЖИТКУ

ВКНЗ СОР

« Лебединське педагогічне училище імені А.С.Макаренка»

на 2017-2018 н.р.

Докладніше
 


       © 2017 ВКНЗ СОР "Лебединське педагогічне училище імені А.С. Макаренка"
Travel Turne Tranzito