gototopgototop
Рада профілактики PDF Печать E-mail
17.11.2016 08:28

Докладніше
 
«Сплетімо вінок український сьогодні…» Державні та рослинні символи України» PDF Печать E-mail
07.11.2016 10:00

З метою поглибити та розширити знання студентів ІІІ курсу про державні та рослинні символи України, в рамках  «Педагогічної вітальні», 3 листопада, була проведена загальноучилищна виховна година на тему «Сплетімо вінок український сьогодні…» Державні та рослинні символи України», яку підготували та провели студенти 133 групи з наставником Сердюк Вікторією Павлівною.

Докладніше
 
Сила слова або отрута лихослів’я PDF Печать E-mail
28.10.2016 15:26

27 жовтня 2016 року відбулася відкрита виховна година «Сила слова або отрута лихослів’я», яку проводила наставник Вознюк В.В. та студенти  511 групи для студентів 211, 112 та 111 груп. Метою заходу було привернення уваги молоді до проблем вживання нецензурної лексики, а також пошуку шляхів боротьби із зазначеним негативним явищем, вихованню ввічливості, порядності, доброти.

Докладніше
 
Створювали модель творчого наставника групи PDF Печать E-mail
25.10.2016 08:19

«Людина може жити своєю професією тільки тоді, коли вона

прагне пізнати через неї саму себе, і саме таким шляхом

вона може принести найбільшу користь суспільству»

Ш.О. Амонашвілі

Такі слова стали лейтмотивом методичного об’єднання наставників академічних груп, яке відбулося 24 жовтня 2016 року.

Засідання провела голова методичного об’єднання наставників академічних груп  Жовба Олена Анатоліївна.

Тема засідання: «Компетентнісний підхід до забезпечення якісного виховного процесу студентів академічної групи».

Докладніше
 
Путивль PDF Печать E-mail
17.10.2016 12:11

Важко вигадати кращі умови для ранкової поїздки, за прохолодний, жовтневий ранок. Зі сходом сонця, пасажирам автобусу почали відкриватись по-осінньому і прекрасні пейзажі. Жовте листя кружляло в повітрі окутуючи навколо себе молочно-туманну пелену, пританцьовуючи в ритм автобусові спускалось до долу. В салоні чути звуки затвору фотокамер, запах домашніх бутербродів та ледь-ледь чутні сонні перекрикування студентів. Всі затамували подих в очікуванні прекрасного.

06.10 2016 р. студенти 132, 133, 531, 411, 221 груп прямували на екскурсію до м. Путивль. Екскурсію організували викладачі Жовба Олена Анатоліївна та Забуга Наталія Іванівна.

Докладніше
 
Вдосконалюємось у спілкуванні PDF Печать E-mail
12.10.2016 11:09

Ефективне спілкування – ключ

для створення дружнього

мікроклімату в групі.

Спілкування є важливою духовною потребою особистості як суспільної істоти. Потреба людини у спілкуванні зумовлена суспільним способом її буття та необхідністю взаємодії у процесі діяльності. Будь-яка спільна діяльність не може здійснюватися успішно, якщо між тими, хто її виконує, не будуть налагоджені відповідні контакти та не буде існувати взаєморозуміння.

Докладніше
 
Українському роду нема переводу PDF Печать E-mail
03.10.2016 08:42

Студентами 142 групи  з наставником Парфило Г. С. було проведено засідання клубу-лекторію «Сімейна абетка» на тему: «Дерево з коріння починається, а людина з сім'ї».

Мета заходу – поглибити знання студентів про погляди українського народу на шлюб та родину;  розвивати творчі здібності студентів; виховувати шанобливе ставлення до традицій свого роду, повагу до своїх родин та важливість родинних зв'язків.

Ведучі заходу Ракитянський Назарій та Манжела Аліна наголосили, що з давніх-давен сім'я для українців була найважливішою.

Докладніше
 
Природа – наш дім! PDF Печать E-mail
30.09.2016 07:10

В останні роки слово «екологія» лунає дедалі частіше, і, на жаль, усе тривожніше. Якщо раніше ми не дуже заглиблювалися в зміст цього поняття, то сьогодні нас вражають ті жахливі факти злочинного отруєння та вбивства природи, а отже, й нас.

Природа дає все необхідне для життя людини: їжу, воду, повітря. Вона є джерелом натхнення для художників, письменників, композиторів. Недарма природу  називають ненькою. Всі ми – діти природи, та не всі однаково добрі до неї. Природа потребує постійної уваги, турботи, охорони.

Докладніше
 
«ПершаПопередня123456НаступнаОстання»

Сторінка 3 з 6
       © 2017 ВКНЗ СОР "Лебединське педагогічне училище імені А.С. Макаренка"
Travel Turne Tranzito