gototopgototop
Урочисте засідання круглого столу «Квіти в полі там під Крутами»
31.01.2018 12:13

30 січня в Лебединському районному краєзнавчому музеї відбулось урочисте засідання круглого столу, присвячене  річниці бою під Крутами, за участю студентів 121 групи нашого закладу. Наукові співробітники музею Знаменщикова Валентина Миколаївна та Бражніченко Світлана Олексіївна ознайомили присутніх з обставинами, що призвели до тих далеких подій. Викладач педагогічного училища Венгеровський Сергій Борисович розповів  про висвітлення цієї події у вітчизняних та іноземних джерелах та про значення її для подальшої боротьби за нашу державність.

Докладніше
 
Свято пам'яті героїв Крут
31.01.2018 11:30

29 січня в нашому закладі відбувся урочистий захід – День героїв Крут.

«Сьогодні ми запросили вас, щоб вшанувати пам’ять тих, хто віддав своє життя за свободу і незалежність нашої держави. 300 хлопчиків, майже дітей, пішли в безсмертя прямо зі студентської аудиторії чи шкільного класу. Сухими словами історичних документів, полум’яними рядками поетів, зворушливою музикою пісні ми хочемо розповісти про подвиг» - з такими словами звернулась до присутніх студентка Катерина Ващенко.

Докладніше
 
Здоровий студент – здорова нація!
30.01.2018 07:07

Студентська молодь України сьогодні складає науковий, культурний, інтелектуальний потенціал країни, генофонд нації, тому держава приділяє значну увагу національній системі фізичного виховання молоді, що відображено у Законах України «Про освіту», «Про вищу освіту», «Про фізичну культуру і спорт» та в Концепції національного виховання студентської молоді. Означені документи визначають стратегію розвитку системи фізичного виховання студентської молоді, реалізація якої повинна забезпечити формування у молоді світоглядних позицій та ціннісних орієнтацій, виховати у них відповідальне ставлення до власного здоров’я, до здорового способу життя, створити умови для їх повноцінного фізичного та духовного розвитку.

Докладніше
 
«Для всіх одна: День соборності України»
23.01.2018 15:57

Саме під такою назвою 22 січня в училищі відбулася урочиста лінійка з нагоди Дня соборності України, яку підготували і провели члени студентського історичного наукового товариства під керівництвом Венгеровського Сергія Борисовича.

Докладніше
 
10 – 11 січня 2018 року відбулася щорічна (десята) науково-практична конференція викладачів училища з проблеми Управління самостійною роботою студента як фактор підвищення якості освіти в контексті Нової української школи

10.01.2018 р. відбулося пленарне засідання у формі панельної дискусії

Відкрила роботу конференції в.о. директора училища Л.Б.Білокобильська. Викладачам Карпенко О.М., Костирці Ю.В., Перевозник Л.О. за дорученням ректора СумДПУ ім. А.С.Макаренка були вручені подяки за високий рівень професіоналізму, успішну реалізацію міждисциплінарних проектів та активну участь в Міжнародній науково-практичній інтернет-конференції «Культуромовна особистість фахівця у ХХІ столітті».

Докладніше
 
П'яті обласні Педагогічні Читання «Сім’я – лоно культури людства» м. Лебедин
19.01.2018 11:59

Шановні колеги, дорогі друзі!

Будемо раді зустрітися з Вами на П'ятих обласних Педагогічних Читаннях, які відбудуться на базі ВКНЗ СОР «Лебединське педагогічне училище імені А.С.Макаренка».

Докладніше
 
Вітання з Новим роком та Різдвом Христовим!
29.12.2017 19:33

Шановні колеги, студенти, батьки! Прийміть щирі вітання з Новим роком та Різдвом Христовим!

Нехай прийдешній 2018 рік буде щасливим та принесе мир, злагоду і благополуччя  кожній родині,  а Різдво Христове наповнює серця  любов'ю, надією і вірою. Щоб разом з боєм курантів у двері  Ваших  осель постукали удача, успіх і достаток, а через поріг переступили мир і благодать.

Докладніше
 
Відзнака волонтерської діяльності

19 грудня 2017 року  Управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Лебединської міської ради  нагородило Грамотою за активну громадську позицію, безкорисливу, свідому та добровільну допомогу тим, хто її потребує, небайдуже ставлення до дітей з інвалідністю волонтерів ГО «МО «Червоні вітрила» м. Лебедин».

Докладніше
 
«ПершаПопередня11121314151617181920НаступнаОстання»

Сторінка 11 з 60
       © 2018 ВКНЗ СОР "Лебединське педагогічне училище імені А.С. Макаренка"
Travel Turne Tranzito