gototopgototop
«Дошкільна і початкова освіта: реалії та перспективи» PDF Печать E-mail
28.04.2017 08:18

27-28 квітня 2017 року на базі Навчально-наукового Інституту педагогіки та психології Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «Дошкільна і початкова освіта: реалії та перспективи».

Докладніше
 
«У світі казки» PDF Печать E-mail
28.04.2017 08:11

З давніх-давен усі покоління захоплюються чарівним світом казок. Саме через них малеча дізнавалась про правду й кривду, добро і зло, любов і ненависть, і хотіла бути схожою на улюблених героїв. Пройшов час... І наше покоління почало дивитися на світ зовсім іншими очима. А зміст казок – тлумачити по-своєму. Ось і студенти 231 групи провели розвагу для дітей ДНЗ «Чайка» і показали музичну казку на новий лад „Пан Коцький” (керівники практики Завалій Н.П. і Турченко А.М.).

Докладніше
 
«Сучасні тенденції забезпечення якості освіти в контексті підготовки майбутнього педагога». PDF Печать E-mail
14.04.2017 08:17

11 квітня 2017 року відбулася ІІ студентська науково-практична конференція  з проблеми «Сучасні тенденції забезпечення якості освіти в контексті підготовки майбутнього педагога».

Проблема якості дошкільної та шкільної освіти знаходиться зараз в епіцентрі уваги освітян, батьків і суспільства загалом, хоча саме поняття якість освіти у педагогічному мовленні вживається порівняно недавно. В рамках роботи конференції студенти спільно з науковими керівниками висловили своє бачення проблеми якості освіти. Тут студенти презентували свої наукові  дослідження - початок життєвої стежки, яка приведе їх до розуміння правильного вибору професії, допоможе їм пізнати справжню ціну знань.

Докладніше
 
Творча зустріч викладачів та студентів з композитором Володимиром Васильовичем Лисом PDF Печать E-mail
10.04.2017 13:02

29 березня в стінах нашого училища відбулася творча зустріч викладачів та студентів з композитором Володимиром Васильовичем Лисом, який працює в училищі викладачем музики з 1976 року. В творчому доробку композитора твори для академічного та народного хору, для капели бандуристів, для духового оркестру та оркестру народних інструментів, вокальні твори, безліч творів для улюбленого баяну. Присутніх вразили і зацікавили розповіді Володимира Васильовича про своє життя, етапи творчості, видатних поетів, які стали співавторами його пісень.

Докладніше
 
Плекаємо таланти разом PDF Печать E-mail
10.04.2017 12:20

6 квітня  студентами 131 групи під керівництвом наставника Карпенко Олени Михайлівни проведений позакласний  захід для студентів ІІІ курсу – загальноучилищна виховна година «Плекаємо таланти разом».

Докладніше
 
ІІ Всеукраїнська студентська науково-практична конференція «Музичний світ у наукових дослідженнях молодих» PDF Печать E-mail
10.04.2017 09:40

Минулого тижня на базі Сумської обласної універсальної наукової бібліотеки відбулася ІІ Всеукраїнська студентська науково-практична конференція «Музичний світ у наукових дослідженнях молодих», в роботі якої взяли участь і студенти ВКНЗ СОР "Лебединське педагогічне училище імені А.С. Макаренка» спеціальності «Музичне мистецтво»*, а також представники вищих навчальних закладів Сум, Полтави, Харкова та Глухова.

Докладніше
 
Всеукраїнська науково-практична конференція «М. Д. Леонтович і сучасність» PDF Печать E-mail
10.04.2017 09:39

Нещодавно на базі Сумської обласної універсальної наукової бібліотеки відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «М. Д. Леонтович і сучасність» (до 140-річчя з дня народження композитора), яка була організована кафедрою хорового диригування, вокалу и методики музичного навчання Навчально-наукового інституту культури і мистецтв СумДПУ імені А. С. Макаренка. Учасниками конференції стали викладачі музичних дисциплін ВКНЗ СОР «Лебединське педагогічне училище імені А.С. Макаренка», а також провідні музикознавці Сум, Вінниці, Чернігова та Глухова.

Докладніше
 
Педагогічні читання у Мінську PDF Печать E-mail
05.04.2017 10:44

Стало доброю традицією щорічно у кінці березня збиратися  педагогічною  спільнотою для проведення Міжнародних  Читань з Гуманної Педагогіки (Москва, Тбілісі, Грозний…).

Цього року щедрим господарем став Білоруський державний педагогічний університет імені Максима Танка, на базі якого 24-26 березня 2017 року проходили Шістнадцяті Міжнародні педагогічні читання з Гуманної Педагогіки «Полюбіть майбутнє – крила виростуть!»

Докладніше
 
«ПершаПопередня12345678910НаступнаОстання»

Сторінка 8 з 45
       © 2017 ВКНЗ СОР "Лебединське педагогічне училище імені А.С. Макаренка"
Travel Turne Tranzito