gototopgototop
Перемога у фінальному етапі VIІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка
10.04.2018 15:40

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України № 327 від 04.04.2018 року «Про нагородження переможців VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка» ІІ місце у фінальному етапі серед студентів коледжів, технікумів та училищ  гуманітарного профілю посіла студентка спеціальності «Початкова освіта» Чичикало Юлія (викладач Карпенко Олена Михайлівна).

Докладніше
 
Майстри гумору
05.04.2018 13:42

4 квітня в стінах МЦКД пройшов щорічний міський фестиваль «Майстри гумору». ВКНЗ СОР «Лебединське педагогічне училище імені А. С. Макаренка» не залишилося осторонь цього дійства. Свято пройшло у цікавому форматі. На радіохвилях «НЛО – FM», у програмі «Новини Лебединських околиць» лунав чудовий гумор. Веселі пісні, яскраві номери, які відтворювали реалії звичайного людського життя, подарували всім присутнім приємні хвилини відпочинку та зарядили позивною енергією. У заході брали участь учні шкіл міста, студенти ВПУ лісового господарства, студенти медичного училища та студенти ВКНЗ СОР «Лебединське педагогічне училище імені А. С. Макаренка».

Докладніше
 
Інформаційний мікс «Знати, щоб жити»
05.04.2018 13:29

Проблема захворюваності українців на ВІЛ/СНІД щороку набуває все більших масштабів. Проведення просвітницької роботи є необхідною умовою для ефективної боротьби з поширенням СНІДу серед молоді. Адже недостатня поінформованість про ризики для здоров’я, шляхи передачі ВІЛ та інших інфекцій, методи їх профілактики є причиною широкого поширення цих захворювань серед молоді.

Докладніше
 
Творча зустріч викладачів та студентів з старшим викладачем, завідуючою фортепіанним відділенням Лебединської дитячої школи мистецтв імені Б. Гмирі Наталією Едуардівною Волковою та її учнями.
04.04.2018 14:25

2 квітня, в рамках декади циклової комісії музики, співів, музичного інструменту та спеціальних музичних дисциплін з методиками навчання, відбулася творча зустріч викладачів та студентів з старшим викладачем, завідуючою фортепіанним відділенням Лебединської дитячої школи мистецтв імені Б. Гмирі Наталією Едуардівною Волковою та її учнями.

Наталія Едуардівна провела майстер-клас з методики викладання фортепіано, на якому продемонструвала роботу над принципами виконання барокової музики Й. С. Баха та розкрила стилістичні особливості музики віденських класиків на прикладі сонати Людвіга ван Бетховена.

Наймолодша учасниця, Анастасія Андрєєва, продемонструвала неабиякі технічні та музичні можливості, виконавши «Інвенцію»  Й. С. Баха, «Сонату» Ф. Душека, «Прелюдію»  № 6 Ф. Шопена. Незважаючи на свій юний вік  (4 кл. ДШМ), вона є дипломантом Міжнародного конкурсу «Слобожанська фантазія».

Докладніше
 
28 березня 2018 року відбулася ІІІ загальноучилищна студентська науково-практична конференція з проблеми «На шляху до педагогічної майстерності в Новій українській школі», присвячена 130 – річчю із дня народження А.С.Макаренка
02.04.2018 15:08

Мета і завдання конференції:

1. Вшанування пам’яті А.С.Макаренка з нагоди 130-річного ювілею, визначення зв’язку ідей видатного педагога з сучасною українською школою.   
2. Осмислення ідей концепції «Нова українська школа», Закону України «Про освіту» в контексті формування ключових компетентностей майбутнього педагога, здатного працювати в сучасній українській школі. 
3. Усвідомлення необхідності роботи в сучасних умовах на засадах педагогічного партнерства.
4. Підготовка майбутнього педагога, готового до свободи творчості і професійного розвитку на засадах особистісно орієнтованої моделі освіти.
Докладніше
 
День відкритих дверей, або стороннім вхід дозволений!
02.04.2018 14:54

День відкритих дверей - щорічний захід, мета якого – познайомити з навчальним закладом, відповісти на всі питання абітурієнтів щодо умов вступу до педагогічного училища.

Докладніше
 
Готуємося до роботи в умовах Нової української школи
02.04.2018 12:47

Відповідно до плану заходів щодо запровадження Концепції Нової української школи, підготовки студентів до роботи в умовах Нової української школи у ВКНЗ СОР «Лебединське педагогічне училище імені А.С.Макаренка» зі студентами 141-143 гр. спеціальності «Початкова освіта» був проведений черговий захід – тренінгове заняття, у процесі якого студенти відпрацювали методику організації ранкових зустрічей вчителя з вихованцями та проведення інтегрованих уроків у початковій школі.

Докладніше
 
Манери людини – це дзеркало, в якому відображається його портрет. Й.Гете
31.03.2018 09:41

29 березня 2018 року студенти 211 групи під керівництвом наставника Харченко О.М. провели чергове відкрите засідання « Університету культури поведінки» для студентів І-х курсів на тему « У лабіринтах етикету» .

Докладніше
 
«ПершаПопередня12345678910НаступнаОстання»

Сторінка 6 з 60
       © 2018 ВКНЗ СОР "Лебединське педагогічне училище імені А.С. Макаренка"
Travel Turne Tranzito