gototopgototop
ІІ ОБЛАСНІ ПЕДАГОГІЧНІ ЧИТАННЯ З ГУМАННОЇ ПЕДАГОГІКИ «ВЧИТЕЛЮ, УКАЖИ ШЛЯХ КРАСИ ДУХУ»
14.03.2015 09:21

18 лютого 2015 року на базі Сумської спеціалізованої школи №3 відбулися    ІІ обласні педагогічні читання з гуманної педагогіки «Вчителю, укажи шлях Краси Духу».

Організаторами читань виступили Сумський обласний центр Гуманної Педагогіки, ВКНЗ СОР «Лебединське педагогічне училище імені А.С.Макаренка» за підтримки  Всеукраїнської культурно-освітньої  асоціації Гуманної Педагогіки, Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації та Управління освіти і науки Сумської міської ради.

Докладніше
 
Оголошення про "День відкритих дверей"
12.03.2015 14:34

Вищий комунальний навчальний заклад Сумської обласної ради «Лебединське педагогічне училище імені А.С. Макаренка» 28 березня 2015 року о 10 год. ранку в актовій залі проводить День відкритих дверей. Запрошуються випускники 9-х та 11-х класів.

В програмі:

–       спільна зустріч абітурієнтів з адміністрацією;

–       презентація спеціальностей;

–       пробні випробування з української мови, математики, біології;

–       екскурсія по училищу.

Адміністрація училища

 
Земля – наш спільний дім
12.03.2015 14:30

Перед великим розумом я схиляю голову,
Перед великим серцем я стаю навколішки.
Гете

Французький філософ – просвітитель XVIII ст. Вольтер казав: «Ваші ідеї мені глибоко огидні, але я віддам життя за право їх виголошувати!».  Погодьтеся, що досить важливо терпимо, з розумінням, толерантно ставитися до поглядів, переконань, думок, традицій інших людей. Останнім часом стало модним говорити про толерантність. Для нашої свідомості поняття «толерантність» незвичне. Нам ближче наше слово «терпимість». Толерантність (від лат. tolerance) – терпіння, прийняття іншої людини такою, якою  вона є, зі всіма її достоїнствами і недоліками. Толерантність людей є найважливішою умовою миру і злагоди в сім’ї, колективі та суспільстві. «Людина може обійтись без багатьох речей, але не без іншої людини», – сказав один учений.

Докладніше
 
Готуємось до майбутньої професії
03.03.2015 08:37

26.02.2015 року студенти 521 групи спеціальності «Соціальна педагогіка» під керівництвом соціального  педагога училища Коваленко С.Л. відвідали Комунальну установу Сумської обласної ради - Сумський  обласний центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів.

Докладніше
 
«Поезія – це завжди неповторність»
27.02.2015 12:41

У рамках декади циклової комісії філологічно-гуманітарних дисциплін була проведена літературно-мистецька година «Поезія – це завжди неповторність» ( сторінками життя і творчості Ліни Василівни Костенко).

Докладніше
 
Передаймо нащадкам наш скарб - рідну мову
27.02.2015 08:00

Як парость виноградної лози,

Плекайте мову.

Пильно й ненастанно

Політь бур’ян.

Чистіша від сльози

Вона хай буде.

Вірно і слухняно

Нехай вона щоразу служить вам,

Хоч і живе своїм живим життям.

(Максим Рильський)

До Міжнародного дня рідної мови  у Вищому комунальному навчальному закладі  Сумської області «Лебединське педагогічне училище імені А.С.Макаренка» проведено мовознавчу годину «Мова – духовний скарб нації».

Докладніше
 
У рамках декади циклової комісії філологічно-гуманітарних дисциплін була проведена олімпіада з методики викладання української мови.
24.02.2015 14:35

В олімпіаді взяли участь студенти ІІІ-іх курсів. Завдання складалися з різнорівневих тестів, що дало можливість перевірити рівень знань студентів з різних розділів програми.

Докладніше
 
Чарівна краса вишиванки
20.02.2015 11:46

В невичерпній скарбниці духовної культури нашого народу є винятково важлива її частина – вишиванка, адже з нею пов'язана вся багатовікова історія українського народу, його творчі пошуки, радість і горе, його перемоги і поразки, сподівання на майбутнє. Вишиванка – це духовний символ українського народу, рідного краю, батьківської оселі, тепла материнських рук.

Докладніше
 
«ПершаПопередня31323334353637383940НаступнаОстання»

Сторінка 38 з 52
       © 2018 ВКНЗ СОР "Лебединське педагогічне училище імені А.С. Макаренка"
Travel Turne Tranzito