gototopgototop
«Сучасні тенденції забезпечення якості освіти в контексті підготовки майбутнього педагога».
14.04.2017 11:17

11 квітня 2017 року відбулася ІІ студентська науково-практична конференція  з проблеми «Сучасні тенденції забезпечення якості освіти в контексті підготовки майбутнього педагога».

Проблема якості дошкільної та шкільної освіти знаходиться зараз в епіцентрі уваги освітян, батьків і суспільства загалом, хоча саме поняття якість освіти у педагогічному мовленні вживається порівняно недавно. В рамках роботи конференції студенти спільно з науковими керівниками висловили своє бачення проблеми якості освіти. Тут студенти презентували свої наукові  дослідження - початок життєвої стежки, яка приведе їх до розуміння правильного вибору професії, допоможе їм пізнати справжню ціну знань.

Докладніше
 
Творча зустріч викладачів та студентів з композитором Володимиром Васильовичем Лисом
10.04.2017 16:02

29 березня в стінах нашого училища відбулася творча зустріч викладачів та студентів з композитором Володимиром Васильовичем Лисом, який працює в училищі викладачем музики з 1976 року. В творчому доробку композитора твори для академічного та народного хору, для капели бандуристів, для духового оркестру та оркестру народних інструментів, вокальні твори, безліч творів для улюбленого баяну. Присутніх вразили і зацікавили розповіді Володимира Васильовича про своє життя, етапи творчості, видатних поетів, які стали співавторами його пісень.

Докладніше
 
Плекаємо таланти разом
10.04.2017 15:20

6 квітня  студентами 131 групи під керівництвом наставника Карпенко Олени Михайлівни проведений позакласний  захід для студентів ІІІ курсу – загальноучилищна виховна година «Плекаємо таланти разом».

Докладніше
 
ІІ Всеукраїнська студентська науково-практична конференція «Музичний світ у наукових дослідженнях молодих»
10.04.2017 12:40

Минулого тижня на базі Сумської обласної універсальної наукової бібліотеки відбулася ІІ Всеукраїнська студентська науково-практична конференція «Музичний світ у наукових дослідженнях молодих», в роботі якої взяли участь і студенти ВКНЗ СОР "Лебединське педагогічне училище імені А.С. Макаренка» спеціальності «Музичне мистецтво»*, а також представники вищих навчальних закладів Сум, Полтави, Харкова та Глухова.

Докладніше
 
Всеукраїнська науково-практична конференція «М. Д. Леонтович і сучасність»
10.04.2017 12:39

Нещодавно на базі Сумської обласної універсальної наукової бібліотеки відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «М. Д. Леонтович і сучасність» (до 140-річчя з дня народження композитора), яка була організована кафедрою хорового диригування, вокалу и методики музичного навчання Навчально-наукового інституту культури і мистецтв СумДПУ імені А. С. Макаренка. Учасниками конференції стали викладачі музичних дисциплін ВКНЗ СОР «Лебединське педагогічне училище імені А.С. Макаренка», а також провідні музикознавці Сум, Вінниці, Чернігова та Глухова.

Докладніше
 
Педагогічні читання у Мінську
05.04.2017 13:44

Стало доброю традицією щорічно у кінці березня збиратися  педагогічною  спільнотою для проведення Міжнародних  Читань з Гуманної Педагогіки (Москва, Тбілісі, Грозний…).

Цього року щедрим господарем став Білоруський державний педагогічний університет імені Максима Танка, на базі якого 24-26 березня 2017 року проходили Шістнадцяті Міжнародні педагогічні читання з Гуманної Педагогіки «Полюбіть майбутнє – крила виростуть!»

Докладніше
 
День відкритих дверей
03.04.2017 14:18

Щороку ВКНЗ СОР «Лебединське педагогічне училище імені А.С. Макаренка» проводить День відкритих дверей. І цього весняного ранку училище радо відкрило двері для майбутніх абітурієнтів. На зустріч з викладацьким та студентським колективом приїхали учні 9-х, 11-х класів з усіх районів і міст Сумської області та інших областей України.

Докладніше
 
Звіт про декаду
31.03.2017 08:18

Декада циклової комісії викладачів шкільної педагогіки та психології традиційно розпочалася з випуску психолого-педагогічних газет та інформаційних бюлетнів.

Члени педагогічно-пошукового товариства (кер. Мандрико Т.В.) підготували черговий номер газети «ПСИХОЛОГіЯ». У ній розміщені матеріали про видатних психологів – ювілярів 2017 року. Зацікавлять читачів і рубрики: «Поради психолога», «Роздуми над проблемою», «Цікаві факти про мозок».

Докладніше
 
«ПершаПопередня21222324252627282930НаступнаОстання»

Сторінка 23 з 60
       © 2018 ВКНЗ СОР "Лебединське педагогічне училище імені А.С. Макаренка"
Travel Turne Tranzito