gototopgototop
«Торгівля людьми – це не міф, це реальність!»
27.09.2017 15:49

25 вересня 2017 року у рамках соціально-педагогічної практики студентами 531 групи (керівник Коваленко С.Л.) та Лебединським міським центром соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді був проведений відеолекторій «Торгівля людьми – це не міф, це реальність!» для учнів 9-х класів ЛСШ І-ІІІ ст. № 7. У ході заходу розглянули різні форми та ознаки цього явища.

Докладніше
 
15-16 вересня відбувся ХХVII Всеукраїнський сільський фестиваль мистецтв „Боромля - 2017”.
26.09.2017 14:50

Щорічний Всеукраїнський сільський фестиваль мистецтв “БОРОМЛЯ” є єдиним в Україні професійним сільським мистецьким святом. Засновником і організатором фестивалю є Асоціація діячів естрадного мистецтва України. Фестиваль проводиться за підтримки Міністерства культури і туризму України.

Докладніше
 
Юність, яка мужніє у боях.
21.09.2017 08:30

Молюся за тебе, моя Україно,

За кожного батька, за кожного сина,

За кожную матір, за кожну дитину,

Я Бога прошу – збережи Україну!

Докладніше
 
Взяли участь у Науковому квесті
20.09.2017 12:50

19 вересня 2017року команда найталановитіших, творчих та ініціативних студентів училища «ТІК» взяла участь у Науковому квесті, який організували та провели викладачі та студенти Лебединського медичного училища імені професора М.І.Сітенка з нагоди 80-річчя навчального закладу.

Докладніше
 
Обласний фестиваль-конкурс української пісні ім. Бориса Романовича Гмирі «З іменем славетного земляка»
06.09.2017 16:00

4 серпня у міському центрі культури і дозвілля відбувся обласний фестиваль-конкурс української пісні ім. Бориса Романовича Гмирі «З іменем славетного земляка», присвячений річниці від дня народження видатного українського співака. XX століття подарувало українській оперній сцені ім’я, після появи якого весь світ заговорив про українську вокальну школу, – це ім’я Бориса Гмирі. Любов до творчості співака, до його неповторного голосу  збирає шанувальників генія Бориса Гмирі на його батьківщині – в місті Лебедині. Продемонструвати свій музичний хист з’їхалися 26 конкурсантів: 18 солістів – вокалістів та 8 дуетів, тріо, вокальних ансамблів) з міст і районів області.

Докладніше
 
УКРАЇНА - ЄВРОПЕЙСЬКА ДЕРЖАВА. Перший урок педагогіки для студентів нового набору
04.09.2017 13:23

                                                                                               Якщо будете жити в любові,

                                                                                                               Бог буде при вас і дасть Вам перемогу

                                                                                                    над ворогами; а як будете жити

                                                                                     ненависно, в суперечках,

                                                                                                    то й самі загинете, і стратите

                                                                                                              землю ваших батьків та дідів, яку вони

                                                                                    здобули великим трудом

                                                                                                                                                 Ярослав Мудрий

Докладніше
 
31 серпня 2017 року о 9.00 годині в актовій залі училища відбулося засідання педагогічної ради.
31.08.2017 12:38

Порядок денний:

І.  Вибори секретаря педради.

ІІ. Про результати роботи над І етапом науково-методичної проблеми «Сучасні тенденції забезпечення якості освіти в контексті підготовки майбутнього педагога» та завдання педагогічного колективу по реалізації її другого етапу «Управління самостійною роботою студентів як фактор підвищення якості освіти в контексті проекту «Нова українська школа»

Докладніше
 
Пам`яті директора
Вищий комунальний навчальний заклад Сумської обласної ради «Лебединське педагогічне училище імені А.С. Макаренка» з глибоким сумом сповіщає про передчасну смерть директора Людмили Михайлівни Кірдіщевої.

Пішла з життя мудра людина, керівник з високим рівнем внутрішньої і зовнішньої культури, інтелігентністю, педагогічним тактом, що користувалась заслуженим авторитетом серед викладачів, працівників та студентів училища, педагогічної громадськості міста та області, у педагогічних навчальних закладах І-ІІ рівнів акредитації Центрального регіону України.

Людмила Михайлівна Кірдіщева народилася 3 квітня 1955 року в с. Бочки Хорольського району Полтавської області в сім’ї вчителів. Здобула вищу освіту за фахом історика у Київському національному університеті ім. Т.Г. Шевченка.

За 40 років трудової діяльності у навчальному закладі пройшла всі сходинки професійного зростання: викладач суспільних дисциплін – голова циклової комісії викладачів соціально-економічних дисциплін – заступник директора з гуманітарної освіти та виховання – заступник директора з навчальної роботи – директор. На всіх ділянках роботи зарекомендувала себе як працівник, що спроможний прогнозувати шляхи розвитку закладу, ухвалювати обґрунтовані та ефективні рішення, створювати в колективі атмосферу творчості, відповідальності й колегіальності.

Пішла з життя викладач вищої категорії, відмінник освіти України, удостоєна нагрудного знака «Василь Сухомлинський», Лицар Гуманної педагогіки.

Світла пам'ять про Людмилу Михайлівну Кірдіщеву назавжди залишиться у наших серцях.

 
«ПершаПопередня21222324252627282930НаступнаОстання»

Сторінка 21 з 60
       © 2018 ВКНЗ СОР "Лебединське педагогічне училище імені А.С. Макаренка"
Travel Turne Tranzito