gototopgototop
Пам`яті директора
Вищий комунальний навчальний заклад Сумської обласної ради «Лебединське педагогічне училище імені А.С. Макаренка» з глибоким сумом сповіщає про передчасну смерть директора Людмили Михайлівни Кірдіщевої.

Пішла з життя мудра людина, керівник з високим рівнем внутрішньої і зовнішньої культури, інтелігентністю, педагогічним тактом, що користувалась заслуженим авторитетом серед викладачів, працівників та студентів училища, педагогічної громадськості міста та області, у педагогічних навчальних закладах І-ІІ рівнів акредитації Центрального регіону України.

Людмила Михайлівна Кірдіщева народилася 3 квітня 1955 року в с. Бочки Хорольського району Полтавської області в сім’ї вчителів. Здобула вищу освіту за фахом історика у Київському національному університеті ім. Т.Г. Шевченка.

За 40 років трудової діяльності у навчальному закладі пройшла всі сходинки професійного зростання: викладач суспільних дисциплін – голова циклової комісії викладачів соціально-економічних дисциплін – заступник директора з гуманітарної освіти та виховання – заступник директора з навчальної роботи – директор. На всіх ділянках роботи зарекомендувала себе як працівник, що спроможний прогнозувати шляхи розвитку закладу, ухвалювати обґрунтовані та ефективні рішення, створювати в колективі атмосферу творчості, відповідальності й колегіальності.

Пішла з життя викладач вищої категорії, відмінник освіти України, удостоєна нагрудного знака «Василь Сухомлинський», Лицар Гуманної педагогіки.

Світла пам'ять про Людмилу Михайлівну Кірдіщеву назавжди залишиться у наших серцях.

 
Знайомлення з умовами військової служби за контрактом
22.06.2017 09:29

20.06.2017 року спільно з військовим комісаріатом міста в училищі проведено бесіду зі студентами-випускниками з питань військо-патріотичного виховання та роз’яснення переваг військової служби за контрактом. Студентів ознайомили з правилами вступу до вищих військових навчальних закладів України. Бесіду провів старшина контрактної служби Перевозник В.П.

Докладніше
 
Добро починається з любові
01.06.2017 08:07

Людина – творець добра. У характері нашого народу доброта і чуйність, щирість та уміння розділити чужий біль, вчасно підтримати в тяжку хвилину. З давніх-давен добрі стосунки між людьми, взаємопідтримка, милосердя були основними у житті. А добро починається з любові. Людина, яка любить світ, ніколи нікого не образить, не скривдить… Творити добро можно тільки з душею, наповненою любов’ю! Саме такими якостями володіє Світлана Леонідівна Коваленко, соціальний педагог і викладач ВКНЗ СОР «Лебединське педагогічне училище імені А.С.Макаренка».

Красиве, завжди усміхнене обличчя, ясні зелені очі та біляве волосся – це вона, наша гордість і керівник громадської організації «Молодіжна організація «Червоні вітрила» м.Лебедин», що діє на базі училища.

Докладніше
 
І місце в VIІ Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка
26.05.2017 09:32

20 травня 2017 року в м. Каневі на Чернечій горі відбулося урочисте нагородження переможців  фінального етапу
VIІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Докладніше
 
Акредитація спеціальності 5.01010601 «Соціальна педагогіка» / 231 «Соціальна робота»
24.05.2017 08:46

У період з 26 по 28 квітня  у ВКНЗ СОР «Лебединське педагогічне училище імені А.С.Макаренка» працювала експертна комісія  з метою проведення акредитаційної експертизи підготовки молодших спеціалістів зі спеціальності 5.01010601 «Соціальна педагогіка»/ 231 «Соціальна робота».

Докладніше
 
ВИШИВАНКА – ПИСАНКА ЧУДОВА
22.05.2017 12:33

Коли розплющуємо очі,-

У кожного з нас – сто доріг!

Щоб доля вірною водила,

Матуся вишиванку шила

На Щастя й Долю!

Ту сорочку

Носи, як мамин оберіг...

Андрій Бабич

Українська вишиванка — сімейний оберіг, символ, який пройшов крізь віки. Вона єднає українців по всьому світу і вшановується як святиня. Якою б не була в кожного з нас доля, як би не складалися обставини життя, нас поважатимуть доти, доки ми поважатимемо самих себе, доки ми пам’ятатимемо про своє коріння і шануватимемо наші традиції. Тож знову, як і щорічно, у травні вся Україна відзначає День вишиванки.

Докладніше
 
І місце у фінальному етапі ХVІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика
19.05.2017 11:26

16 травня 2017 року в Національному академічному драматичному театрі імені Івана Франка (м. Київ) відбулися урочистості з нагоди  закриття ХVІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика та нагородження переможців.

Докладніше
 
Звіт за декаду циклової комісії музики, співів, музичного інструменту та спеціальних музичних дисциплін з методиками навчання 2017
19.05.2017 08:36

Колектив викладачiв та студентiв спецiальностi «Музичне мистецтво*» - це велика дружна родина, яка живе насиченим життям. Щороку спiльними зусиллями проводиться цiлий ряд цiкавих заходiв. Нинiшнiй навчальний рiк також не став винятком. В рамках декади циклової комiсiї музики, спiвiв, музичного iнструменту та спецiальних музичних дисциплiн з методикою навчання вiдбувся звiтний концерт, який став пiдсумком творчої спiвпрацi викладачiв та студентiв. Цiкавi та захоплюючi номери пiдготували висококвалiфiкованi викладачi, де й самi залюбки брали участь. Всi присутнi на святi насолоджувалися виступами хору студентiв та викладачiв, ансамблю народних iнструментiв, солiстiв, дуетiв, вокальних та iнструментальних ансамблiв. А завершив дiйство флешмоб  «Молодь України».

Докладніше
 
«ПершаПопередня11121314151617181920НаступнаОстання»

Сторінка 13 з 52
       © 2018 ВКНЗ СОР "Лебединське педагогічне училище імені А.С. Макаренка"
Travel Turne Tranzito