gototopgototop
«Міс Україночка 2017» PDF Печать E-mail
20.11.2017 11:01

Україна славиться красунями здавна.  Їм в усі віки були притаманні неповторність, врода, світлий розум, працьовитість, ввічливість, велика шана, багата фантазія. Такі дівчата є і в Лебединському педагогічному училищі.

У цьому переконався кожен, хто побував конкурсі дівочої вроди і грації «Міс Україночка 2017», який відбувся 16 листопада в стінах навчального закладу.

П’ять  конкурсанток – яскравих дівчат, неповторних своєю індивідуальністю і характером – були уособленням краси та неповторності.

Ведучі конкурсу Грінченко Сергій та Вінніченко Богдан  створили  затишну, творчу  атмосферу для учасниць.

Завдання конкурсу мали творчий характер, не обмежували ідей і можливостей юних красунь. Протягом усіх випробувань дівчата демонстрували своє прагнення до перемоги.

Конкурс розпочався з візитки-представлення «Українкою я народилася», під час якого кожна учасниця розповіла про себе, власні захоплення, уподобання.

Майстерність робити зачіски з елементами плетіння  дівчата продемонстрували в конкурсі  «Дівоча краса – довга коса».

Докладніше...
 
І етап VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка PDF Печать E-mail
20.11.2017 10:22

16 листопада 2017 року викладачами циклової комісії філологічно-гуманітарних дисциплін Вищого комунального навчального закладу Сумської обласної ради «Лебединське педагогічне училище імені А.С.Макаренка» проведений I етап VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, який започаткований 2010 року Указом Президента України від 30.09.2010 № 928 «Про Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка».

Докладніше...
 
Засідання обласного методичного об’єднання методистів ВНЗ І – ІІ р.а. PDF Печать E-mail
18.11.2017 08:27

16 листопада 2017 року на базі Вищого комунального навчального закладу Сумської обласної ради «Лебединське педагогічне училище імені А.С.Макаренка» відбулося засідання обласного методичного об’єднання методистів ВНЗ І – ІІ р.а. з проблеми «Шляхи підвищення якості методичної роботи у ВНЗ І-ІІ р.а.»

Докладніше...
 
Нову школу збудує новий учитель. PDF Печать E-mail
15.11.2017 14:05

В училищі протягом двох тижнів відбувся постійно діючий практичний семінар керівників практики. Важливі проблеми сучасної освіти визначили тему цьогорічного семінару: «Практичний аспект підготовки майбутніх вчителів до роботи в умовах Нової української школи». Затверджена концепція передбачає не тільки перезавантаження української шкільної освіти, що включає у себе 12-річне навчання, отримання профільних знань у старших класах, інклюзивну освіту, здобуття компотентностей , а не тільки знань та чимало іншого, а й здійснення професійної підготовки майбутніх вчителів по-новому.

Докладніше...
 
Виставка методичних матеріалів викладачів циклової комісії філологічно-гуманітарних дисциплін PDF Печать E-mail
15.11.2017 11:53

З метою реалізації науково-методичної проблеми навчального закладу,

Концепції «Нова українська школа», сприяння постійному професійному зростанню та розвитку професійної компетентності викладачів, упровадження в освітній діяльності нових педагогічних технологій у рамках декади циклової комісії філологічно-гуманітарних дисциплін проведено виставку науково-методичних матеріалів викладачів.

Докладніше...
 
Співпрацюємо з РБДЮТ PDF Печать E-mail
15.11.2017 09:52

13 листопада 2017 року в рамках методичного подіуму, який проходив на базі районного будинку дитячої та юнацької творчості Лебединської районної ради Сумської області в межах проекту «До вершин педагогічної майстерності» практичним психологом ВКНЗ СОР «Лебединське педагогічне училище імені А.С.Макаренка» Баль Оленою Вікторівною було проведене практичне заняття з теми: «Профілактика емоційного вигорання у педагогів».

Докладніше...
 
Відкрите засідання «Університету культури поведінки» з теми «Обереги землі української» PDF Печать E-mail
15.11.2017 08:15

14 листопада студентами 222 групи під керівництвом наставника Мірошниченко Ірини Сергіївни проведено відкрите засіданням «Університету культури поведінки» з теми «Обереги землі української».

Обереги мої українські,

Ви прийшли з давнини в майбуття.

Рушники й сорочки материнські

Поруч з нами ідуть у життя.

Нам любов'ю серця зігрівають –

Доброта й тепло в них завжди.

Вони святість і відданість мають,

Захищають від лиха й біди.

Докладніше...
 
I етап XVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика PDF Печать E-mail
14.11.2017 08:11

У педагогічному училищі  проведений I етап XVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, у якому взяли участь студенти навчального закладу.

Докладніше...
 
«ПершаПопередня12345678910НаступнаОстання»

Сторінка 1 з 45
       © 2017 ВКНЗ СОР "Лебединське педагогічне училище імені А.С. Макаренка"
Travel Turne Tranzito