gototopgototop
Здорове харчування PDF Печать E-mail
31.03.2017 05:32

27 березня 2017 року студентами 121 групи під керівництвом наставника групи  Бідної  Людмили  Вікторівни  проведений  загальноучилищний  захід для студентів ІІ курсу в рамках «Університету здоров’я» — виховна година «Здорове харчування».

Ведучі заходу Івахненко Ірина та Мігущенко Ірина доводили, що неабиякий вплив на здоров’я людини має правильне харчування.

Присутнім був запропонований тест «Чи дотримуєтеся ви «золотої середини» в харчуванні?» з метою дещо змінити у своєму раціоні, якщо є така необхідність.

Студенти мали можливість поглибити й розширити свої знання про значення основних вітамінів, мікро- та макроелеметів для організму людини, найкорисніші та найшкідливіші продукти харчування, переглянувши відеоролики.

Ведучі заходу  радили  присутнім  дотримуватися рекомендацій щодо правильного харчування, переконували,  що здоров'я великою мірою залежить від самої людини.


Студенти, присутні на заході, проявили активність при виконанні вправ

«У фруктово-ягідно-овочевій аптеці»,  «Уявіть себе поетом», «Асоціативний кущ», «Ерудит».

Ведучі побажали всім міцного здоров’я, гарного настрою, смачних та корисних страв.

Бережіть здоров'я, зміцнюйте і примножуйте його. І пам'ятайте, що здоров'я – найцінніший скарб, і від вас залежить, чи зумієте ви зберегти його на довгі роки.

Наставник 121 групи Бідна Л.В.

 
       © 2017 ВКНЗ СОР "Лебединське педагогічне училище імені А.С. Макаренка"
Travel Turne Tranzito