gototopgototop
СПРАВЖНЯ ТЕАТРАЛЬНА ФЕЄРІЯ PDF Печать E-mail
15.03.2017 12:46

14 березня 2017 року студенти 143 групи разом з наставником Соловей Г.С. відвідали виставу «Майська ніч» за мотивом твору М. В. Гоголя, котру представляли актори Сумського академічного театру драми та музичної комедії ім. М.С. Щепкіна.

У музичній феєрії "Майська ніч" дивовижні, майже казкові події переплітаються з колоритними гумористичними сценами, а зворушлива лінія кохання вирізьблюється в романтично-сентиментальному дусі. Основний образ вистави – травнева ніч, сповнена звуками, барвами і чудесами.  Молода дівчина Галя і парубок Левко кохають один одного. Але Галю полюбив і батько Левка – сільський голова. Як вирішиться цей любовний трикутник? І майстерна акторська гра, і пластичне вирішення, і музичне оформлення вистави, і  сценографія "працюють" на створення "феєрії ночі".

Майстерна гра акторів та неперевершені українські музичні мотиви роблять виставу справжньою театральною феєрією.Вистава справила дуже гарне враження, студенти наповнилися красивою мелодією душі, коханням у серці, відчуттям добра і гармонії.

Наставник групи Соловей Г.С., студенти 143 гр.

 
       © 2017 ВКНЗ СОР "Лебединське педагогічне училище імені А.С. Макаренка"
Travel Turne Tranzito