gototopgototop
«У хворобі щастя не буває, лише у здоров’ї щастя є.» PDF Печать E-mail
14.02.2017 08:53

09.02 2017 студентами 221 групи, разом з наставником Степанковою Оленою Леонідівною в рамках « Університету здоров’я» було проведено  відкриту виховну годину  на тему – «У хворобі щастя не буває, лише у здоров’ї щастя є.»

Метою заходу було поглибити поняття студентів про те, що для людини головне – це здоров'я, розвивати їх вміння берегти здоров'я, слідкувати за собою, дотримуватися правил безпечної поведінки, виховувати життєву потребу – бути завжди здоровим.

На виховну годину були запрошені студенти 222, 511, та 211 груп. Виховну годину відвідала голова методичного об’єднання  наставників груп Жовба О.А..

Учасники заходу були поділені на  творчі групи у процесі  гри «Знайди пару».

Було проведено опитування з теми: «Що є найдорожче для людини?». Студенти  дали різноманітні відповіді на це питання, але більшість з них відповіли: «Здоров’я».

Студентам було запропоновано самостійно розгадати тему виховної години за допомогою гри «Шифрувальник».  Творчі групи продовжували працювати, складаючи українські прислів’я і приказки про здоров’я.

Здорова людина буде лише тоді, коли буде дотримуватися корисних звичок. Учасникам заходу було запропоновано гру «Корисно чи шкідливо».

Англійський філософ Томас Пен вважав, що в людства є три вороги, які забирають більше життів і приносять більше лиха, ніж усі війни разом узяті. Це алкоголізм, тютюнокуріння та наркоманія. Далі аудиторія переглянула відеоролик під назвою «Вмій сказати “НІ”», та розіграла різноманітні ситуації,в яких студенти самостійно  пропонували варіанти відмов від шкідливих звичок.

Рух – це життя. Він зміцнює здоров'я, тому засиджуватися студенти не стали, а розім’яли свої  м’язи під час веселої та жартівливої фізкульт -хвилинки, яку провела Голянич Руслана.

Кінцевим етапом роботи в групах була розробка міні-проектів на тему: «Рецепт здоров’я». Учасники груп проявили творчість та ерудованість, представляючи власні рецепти.

На завершення виховного заходу ведучі Ярмоленко Світлана та Бурлюк Анастасія побажали всім гарного здоров'я та наголосили та тому, що кожен творець свого майбутнього.

Степанкова О.Л., наставник 221 групи.

 
       © 2017 ВКНЗ СОР "Лебединське педагогічне училище імені А.С. Макаренка"
Travel Turne Tranzito